Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek van jelentősége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek van jelentősége a hajszínnek?

Figyelt kérdés

Nekem csak a szőke fiúk jönnek be. Nem kell úgy érteni, hogy most minden szőke fiú bejön, de ha valakiben megfog valami, az biztos, hogy szőke. Ti hogy vagytok vele?

FIÚK véleményét is várom!



2013. júl. 31. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem annyira, nekem a hajszín nem igazán számít
2013. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem a sötét hajszín jön be. Ritkán tetszenek világosabb hajúak csak úgy látásra. Persze kapcsolatnál nyilván nem a hajszín számít elsődlegesen, hanem az egész pasi kívül-belül.
2013. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden hajszín tetszik, de csak úgy ha illik a hajformájához meg az egyéniségéhez. 15/F
2013. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek van belül egy zsánere egy elképzelt képe az ideális férfiról vagy nőről számára de ez nem jelenti azt hogy kizárólag olyan lányt/fiút keres aki maradéktalanul megfelel ennek a képnek. Például ha lecsukom a szemem előttem egy gyönyörű mosolygós őzikeszemű gesztenyebarna vagy sötétebb hajú jó alakú dús keblű alacsonyabb pici kezű leányzó jelenik meg. :)) Ennek ellenére volt már szőke barátnőm is. Mert a külső egy dolog ha valaki megfog akkor úgy sincs "menekvés" :D


Kizáró tényezők persze lehetnek. Teszem azt valaki nem szereti a nagyon világos vagy éppen erősen lebarnult bőrűeket. Akkor nyilván alapból kerülni fogja nem vonzódik hozzá. A hajszínnek ehhez is lehet köze persze, mert a világosabb hajszínek, pl vörös, szőke általában világos bőrrel is jár stb.. :)

2013. júl. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem a sötét hajú pasik tetszenek, de a barátom

szőkés és imádom.

2013. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem a hajszín dönt és zsánerem sincs

valakivel beszélgetek 5 percet, akkor lehet tudni milyen, veszi a alapot v. nem, ez dönt

2013. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel milyen a hajszíne.
2013. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem sem számít a hajszín, mondjuk nekem ha egy fiu vörös az nem annyira tetszik de nem kizáró ok :)
2013. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem is a szőkék nagyon bejönnek, de sajnos nálunk kevés az igazi szőke, bezzek a finnek és svédek... :D


de tényleg nincs túl sok jelentősége, mert megetetszhet sötét hajú is, vagy bárki.


de a finnek és svédekért tényleg oda vagyok, főleg ha kék vagy zöld szemmel párosul :D

2013. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül van jelentősége.


Nekem mindig is a sötétbarna vagy fekete, legalább vállig érő hajú, és zöld szemű pasik jöttek be, ennek ellenére 2,5 éve vagyok együtt egy olyan fiúval, akinek világosbarna és rövid a haja (a hosszú haj egyáltalán nem is áll jól neki),és kék a szeme. Tehát nálam nem volt döntő a hajszín.


#9: Nekem is bejönnek a finnek, csak nekem pont a sötétebb hajúak és zöld szeműek (Ville Valo a kedvencem). :-)


28/N

2013. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!