Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy fiú, musicalben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú, musicalben (! ) szerepel, mégpedig mint egy öreg, gonosz tolvaj, az teljesen elvágja a esélyét minden jelenlévőnél?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a színpadról akarsz csajozni, az önmagában "elvágja az esélyedet", ha meg nem, akkor mitől vágná el...? :D
2013. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én imádom a musicaleket és nem hiszem hogy hátráltató tényező lenne hogy egy fiú musicalben szerepel felőlem akár még nőt is játszhat. Talán még jó pont is hogy van valamihez tehetsége:)
2013. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kimaszkírozva fogok játszani,egy vén bűnözőt. Tapasztaltam már hogy a karakter jelleme,hatással van arra,hogy mi a véleményük a nézőknek a színészről egy darabban. És alapból a musical nem egy férfias dolog,és még ha hatalmas mű-orral,és műszakállal fogok odafent énekelni,szerintem az összes jelenlévőnél elásnám magam.
2013. júl. 31. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Én imádom ha egy pasinak jó a hangja (ha már nekem nincs), és a "rosszfiúkat" is, még ha csak átmenetileg is gyilkos. És akkor ugye ért is valamihez... :) Ilyen szempontból pl. nálam egyáltalán nem lenne negatív.
2013. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fagin leszek,a Twist Olivérből.Az angol irodalom leggroteszkebb zsidója,hatalmas mű orral,görbített háttal,és gyerekeket szervezek bűnbandába,és zsebtolvajlásra tanítom őket.Ez nem épp a vagány rosszfiú ami bejön a lányoknak. Játszottam már olyan szerepet is,aki vagány bőrkabátos rossz fiú volt,annak pozitív visszhangja volt,itt nem hiszem hogy az lesz.
2013. júl. 31. 23:04
 6/9 anonim ***** válasza:
És akkor mi van...? Ne haragudj, de nem igazán értem. A szerepeddel akarsz csajozni? Lemész a színpadról az előadás végén, aztán a jelmezedben fogsz udvarolni, vagy mi? Ha nem, akkor a kérdés tárgytalan, ha igen, akkor... az érdekes. :P :) Amúgy meg nyugi, még egy 8 éves is tudja, hogy az nem te vagy, hanem egy szerep, amit eljátszol.
2013. aug. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó értjük csodálatos színész lehetsz csak szerezz hozzá egy kis intelligenciát is , meg némi talpraesettséget. Igen sokszor azonosítják az adott színészt a karakterrel , de azért te nem egy amerikai sorozat színéz vagy akit napról napra látnak. Személy szerint ha a kiszemeltem színésznő lenne nekem különsösen imponálna de nem mondom szomorú ha azt gondolod hogy ezért megitélnének. És lábjegyzet bár nem vagyok színéz és ezt is tudnod kéne , de a gonoszt ,a rosszat jól megformáló színésznek (ha az tényleg jó) nagyobb a sikere mint a többinek.
2013. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy karakter, nem jelent semmit.
2013. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ami a színpadon történik, az ott is marad, attól, hogy ilyen karaktert játszol, senki nem fog máshogy megítélni.
2013. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!