Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan állnátok egy kapcsolath...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állnátok egy kapcsolathoz, ha az adott embernek csak a "B" terve lennétek?

Figyelt kérdés

Randira hívott egy srác, aki hónapokkal ezelőtt már érdeklődött irántam,de közben összejött egy csajjal,én pedig időközben rájöttem,hogy csak a B terve voltam. Most, hogy szakítottak, újra érdeklődik irántam (ő persze nem tudja,hogy én tudom, hogy csaja volt és az egyéb említett dolgok,mert nem volt publikus mindenkinek stb.).

Nekem ez degradál,nem tudnék jó szájízzel nekikezdeni...

21/L



2013. júl. 31. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
ajánlom a listeryne szájvizet, attól nem lesz rossz. :)
2013. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elküldeném a fenébe
2013. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy te az "A" terv voltál csak időközben jött a másik ás vele nem volt annyira macera?
2013. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mik az egyéb említett dolgok? Mert nem említettél semmit.

Különben ha neked nem jön be a dolog akkor mégis mit számít más? Most ha valami hülye bemondja, hogy de ez így oké akkor mégis járni fogsz vele?

2013. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem hinné,hogy A terve lettem volna,mert sokkal csinosabb a másik lány,és elég tiszták voltak a szándékaim.

Az egyéb említett ok az, hogy rájöttem,hogy mellettem mást is fűzött és, hogy barátnője volt.

2013. júl. 31. 23:21
 6/10 anonim ***** válasza:

3,4! igazat mond

ne mással foglalkozzál, meg pletykákkal, mindig az adott embertől tud meg, amit akarsz

ha beszélsz vele, akkor minden kiderül, nem kell egyből seggel állni hozzá, találkozzál vele, majd kiderül,

2013. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha még mindig inkább őt választaná,ha lehetne,akkor nem érdekelne.

2013. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

itt a lényeg hogy ne szédülj hamarabb az ágyába mint az eredeti "A"-s.ha különösebb szünetet nem tartott szakítás után akkor a szükségleteihez keres most numerát és épp te vagy kéznél.

érdemes elkerülni annak látszatát is hogy csak pótpina légy ,ez önérzettől függ persze

2013. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
örömforrás vagy
2013. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem tartsd magad többre... megérdemled, hogy A terv legyél... ez a fiú meg rohadtul nem érdemel meg téged...
2013. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!