Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlag embernek nem is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag embernek nem is lehet barátnője?

Figyelt kérdés

20feletti srác vagyok .

Nem vagyok gazdag .

Nem vagy szép .

Nem vagyok tehetséges semmiben .

Nem járok minden nap az edzőterembe .

Nem vagyok magas sem (csak 183) .

Nincsen luxusautóm .

Van esély rá , hogy így lesz valakim vagy hagyjam ne is próbálkozzak mivel értelmetlen a próbálkozás .


2013. márc. 30. 11:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Persze. Ne aggódj, számodra is elfog érkezni a nő. De aztán becsüld meg ám:D
2013. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

Sajnálom, ilyen hozzáállással nem lesz barátnőd.

Mi lenne ha arra koncentrálnál amid van?

És azért tennél, amit el szeretnél érni?

Egyébként nézz körbe: szerinted mégis kikből áll a társadalom, nem átlag emberekből? xD

2013. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Te akkor nem átlagos vagy hanem átlag alatti.
2013. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem átlagemberekből áll a társadalom .
2013. márc. 30. 11:33
 5/18 anonim ***** válasza:

Ilyen felfogással nem is lesz.

Egy 20éves srác.

Nem vagyok gazdag.

Átlagos vagyok

Még is sportolok,összeszedem rá a pénz. 180 centi magas vagyok,simsonnal vagy kbv-val járok.

Még is tapadnak rám a csajok.Hogy is van ez?!

2013. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyisnem. Vagy mégis hogyan jönne ki az átlag?


A gond az, hogy neked súlyos önértékelési problémáid vannak.


183 cm neked nem magas?

Nem vagy tehetséges semmiben? Olyan nincs.

2013. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én barátom is átlagos akkor ha úgy vesszük. De nagyon intelligens, ezért tetszett meg. Nem arcoskodásból, de szép vagyok és "jobbat" is kaphatnék, de nekem ő kell. Így, átlagosan. Mert ő önmagamért szeret és nem egy dekoratív puncit lát bennem. És néha úgy vélem ha nem lenne átlagos nem is ilyen lenne, épp ezért becsül meg. Szóval ne aggódj, de ez a hozzáállás elég taszító, legyen több önbizalmad.
2013. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A mentalitásodon változtass, mert amíg nem fogadod el magad, hogy várod, hogy más elfogadjon???


Nem vagy gazdag - és? Az már rég rossz, ha egy csaj a pénzed miatt van veled.

Nem vagy szép - relatív, mindenkinek más. A barátom kívülálló szemmel nézve nem tünde-szép, én mégis nagyon jóképűnek látom.

Nem vagy tehetséges - bromság, mindenki jó vmiben, csak találd meg, mi az

Nem jársz edzőterembe - sokan nem járnak, és?

Nem vagy magas - barátom 168 kb., meg sok alacsony srácnak van barátnője (lsd. legelső mondatom)

Nincs luxusautóm - és?


Ne a plázacicákra hajts, mert ők lepattintanak, de az értelmes lányok közül simán találhatsz olyat, aki elfogad és szeret, önmagadért.

2013. márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 valaki a tömegből ***** válasza:
Szerintem itt főleg azzal van probléma mint sok emberrel manapság. Ami globálisan is elterjedt jelenség. Az emberek bezárkóznak és magukkal foglalkoznak te is azzal vagy elfoglalva hogy mi nincs nekem nem szeret senki ezek a saját problémáid, de lássuk csak mi lenne ma magad helyett azzal foglalkoznál hogy másoknak mit adhatsz, úgy nem lehet előrelépni az emberi kapcsolatokban hogy folyton csak egyesszámban beszélsz.
2013. márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Itt sokkal inkább az a gond, hogy nincs önbizalmad. Amúgy, igen, persze, hogy lehet.:)
2013. márc. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!