Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi az ami titeket meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az ami titeket meg tud fogni egy fiúban? Sétáltok az utcán Jön veletek szembe egy srác van olyan hogy első ránézésre megtetszik és azon töritek a fejeteket hogyan tudnám elkérni a számát? 17/F

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 06:08
 1/7 anonim ***** válasza:
persze hogy van de nem a teló számát akarom elkérni hanem elsőnek megkeresem myvipen vagy megtudok pár dolgot rólla nem mondom hogy kutatok de pl jó tudni h van e barátnője..
2009. okt. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen. Én max. olyan srácoknak nézek utána, akiket már többször láttam, vagy tudom, hogy még valahol találkozni fogok vele:)

Ezt amúgy nem lehet leírni. A járása, a szeme, az arca, a haja, akármi megfoghat... De ha egy srác nem komor tekintettel és összeszorított szájjal néz a többi járókelőre, rám az nagyon ösztönzően szokott hatni:)

17/L

2009. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van benne/rajta valami különleges, ami nem olyan mint a többi emberen, pl. göndör a haja vagy világítóan kék a szeme...nálam ezek a dolgok szoktak legjobban megfogni. De ha egy srácnak van kisugárzása és nem különösebben különeleges a kinézete azt még nagyobbra értékelem!:)
2009. okt. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Manapság ha valaki "vigyorogva"sétál megszólják hogy ez hülye?Beütése van?Kiröhögik:S
2009. okt. 25. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:

hát ha szembe jön velem, és nem egyfele megyünk, akkor nemfogok utána menni és megszólítani, az tuti. hamár megszólítok pasit, akkor az csak olyan, akit már "ismerek" egy ideje. pl egysuliba járunk, vagy ilyesmi. de vadidegent, akit eccer láttam az utcán, sosem fogok leszólítani :D

amúgy engem a fiúban először a nézése fog meg.

2009. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezaz amit a fiúnak kell, elsőnek megszólítani, tiszta gáááááááááááááááááááááz :D:D
2009. okt. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én jobban örülnék annak,hogy egy lány megszólít és ismerkedni akar velem. Én még sose kezdeményeztem.....
2010. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!