Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasit keresnék édesanyámnak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasit keresnék édesanyámnak! Mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Anyám házassága maga a pokol apámmal, de nem tud elköltözni velem, mert nincs elég pénze. Ma elém állt és közölte, hogy szeretné, ha keresnék neki férfit, akivel randizhat. Miért pont én? Nos, mert ugye egész nap dolgozik anya és nincs ideje keresni, ráadásul még az internet előtt sem ül szintén időhiány miatt. Másrészt szerinte jó lenne, ha én ajánlanám őt olyan férfinak, akiben én megbízok, mert mégiscsak a nevelőapám lenne. Randi és ha kölcsönösen bejönnek egymásnak, akkor otthagyja apámat. Ez végül is jó, hiszen nem ismeretlen férfit kapok, aki ki tudja, milyen. Hogyan keressek hozzá illő férfit? Honnan tudom, hogy komoly kapcsolatot akar az illető? És honnan tudom, hogy elfogadna-e, mint nevelt lányát? Segítsetek, ki akarom menteni anyut ebből a borzalmas házasságából.!!!!

2013. aug. 3. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ne keress!

Nem jó ötlet.

Én megtettem de rosszul sült el :)

Nagyon nem ajánlom.

2013. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel jofogás.hu -ra hogy alig használt anyuci eladó. Viccet félre téve ne te keress majd anyud úgyis fog ha úgy érzi és olyat amilyet ő szeretne magának.
2013. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát tényleg sajnálatos, de nem hinném, hogy ez így működne. Próbálkozni lehet, de nem sok reményt látok. Hány éves anyukád?
2013. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Maga az Seymour Skinner?
2013. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát...

Hány éves ő, és te?

Egyedül miért ne lehetne el?

Mert ha csak azért kell neki férfi, hogy legyen aki eltart téged és őt, akkor nem fog találni...

2013. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
49 éves. Neki nincs ideje egész nap randioldalon lógni. Azért én, mert ha nekem valaki szimpi akkor bemutatom őket meg leszervezek egy randit. A többi rajtuk múlik, én csak keresek. Legalább én is látom kivel randizik.
2013. aug. 3. 20:24
 7/17 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok. Olyat akarunk, aki tényleg saját gyerekeként tudna engem szeretni, nyilván akkor segítene egy albérletet fenntartani.
2013. aug. 3. 20:25
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez nekem nagyon úgy fest, mintha inkább egy hosszútávú befektetést szeretnétek találni. Sajnos az ilyen dolgok nem így mennek...
2013. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért, gondolom, vagy annyira értelmes, hogy tudd, ez nem így működik. Ha nem volna gyerek anyudnak, még úgy sem volna biztos, hogy találna párt magának. Ki vesz a nyakába egy kamasz lányt? Nem rossz indulatból mondom, de manapság nagyon meggondolja mindenki az ilyent. Ha csak egy sima pásztoróráról lenne szó, amit anyuddal kellene eltölteni, lenne jelentkező bőven, de így?
2013. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ő se akar csalódást okozni azzal, hogy olyannal jön össze, aki nekem nem megfelelő. De úgy, hogy alig keres valamit, nem tudunk ketten élni. Azért akad még olyan, aki gyereket is a szárnyai alá vesz, egyik ismerősöm két kamasz lányos anyukát vett magához.
2013. aug. 3. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!