Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasit keresnék édesanyámnak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasit keresnék édesanyámnak! Mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Anyám házassága maga a pokol apámmal, de nem tud elköltözni velem, mert nincs elég pénze. Ma elém állt és közölte, hogy szeretné, ha keresnék neki férfit, akivel randizhat. Miért pont én? Nos, mert ugye egész nap dolgozik anya és nincs ideje keresni, ráadásul még az internet előtt sem ül szintén időhiány miatt. Másrészt szerinte jó lenne, ha én ajánlanám őt olyan férfinak, akiben én megbízok, mert mégiscsak a nevelőapám lenne. Randi és ha kölcsönösen bejönnek egymásnak, akkor otthagyja apámat. Ez végül is jó, hiszen nem ismeretlen férfit kapok, aki ki tudja, milyen. Hogyan keressek hozzá illő férfit? Honnan tudom, hogy komoly kapcsolatot akar az illető? És honnan tudom, hogy elfogadna-e, mint nevelt lányát? Segítsetek, ki akarom menteni anyut ebből a borzalmas házasságából.!!!!

2013. aug. 3. 20:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez poénnak is nagyon gyenge.

A szüleid feladata lett volna, hogy a normális családi hátteret biztosítsák neked. Ez nem jött össze nekik, ezt nekik kéne helyrehozni. Nehogy már te segíts neki ebben! Mindenkinek a saját ügye, hogy párt találjon. Esetleg barátra, barátnőre tartozhat a dolog és segíthet benne, de semmiképpen nem a gyerek dolga ez! Oldja meg ő, regisztráljon társkereső oldalra, vagy csináljon, amit akar!

2013. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én inkább egyedül halnék meg mintsem hogy ti legyetek a családom :D
2013. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy állítólag jószívű vagyok, de akkora bolond nem lennék, hogy egy éppen elkezdődött párkapcsolatban már rögtön az elején szálljak be a te eltartásodba és az albérlet fizetésébe. Akármilyen sokat keresnék, nem fizetnék ezért csak úgy. És emellett udvarlás, anyudat meg kéne hívni erre-arra, ezt ugyan ki vállalja és minek? Kérjetek támogatást, segélyt, vagy hasonlót valahonnan.
2013. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Már előre sajnálom szegény balekot, akit majd netalán találtok. Jól megkopasztjátok szegényt.
2013. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezen szarrá röhögtem magam. :D
2013. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hmm,ez pedig jól hangzik.Én ha gazdag fószer lennék,akkor tuti jelentkeznék,na de nem a 2 szép szemetekért,hanem én egy ilyen:délelőtt az anyával,este a lányával kapcsolatot képzelnék el.Gondoljatok csak bele:mindenki jól járna,az anya is,a lány is talál "társat",az anyagi gondjuk megoldódik,és nem mellesleg én is jól járok,mert teljesülne egy álmom,hogy anyát és lányát is kefélem. :D Tudom egyeseknek ez perverz dolognak tűnik,de rohadt szexi dolog.És melyik férfinak nem jutott ez még eszébe?Csodálkozom is hogy nem írták
2013. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A társkereső oldalakon megpróbálhatod. De vigyázat, ott gyakori a szélhámosság is.
2013. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!