Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes összejönnö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes összejönnöm vele? (kicsit hosszú, de megköszönöm aki segít)

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már egy éve találkozok, beszélgetek. Együtt küzdő-sportolunka sráccal, így ismertem meg. Mindketten vonzódunk egymáshoz, de én nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet lenne, mert ha esetleg mégsem jön össze, nagyon rossz lesz úgy edzésre járni, hogy ő is ott van. Emellett az egyesületünknek rengeteg összejövetele van (pl. elmegyünk bowlingozni, biliárdozni... stb.) és ezekre se tudnék már elmenni. Nem tudom mit csináljak... ötletek? Rengeteget beszéltünk már erről, ő így is belefogna, de én kicsit tartok ettől. A másik problémám, hogy 14 éves vagyok ő pedig 20. Azt mondja nem tud mit csinálni a korkülönbséggel, nem tud parancsolni az érzéseinek... teljesen tanácstalan vagyok

2013. aug. 4. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt, valószínűleg kiközösítik, amint megtudják, hogy 20 éves fejjel 14 éves kislányokkal kavar - aztán már nem lesz gond, ha szakítani fogtok, úgyse fog már oda járni.
2013. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem necces, főleg, hogy ő egyetemista korú, te meg épp általános vége, gimi eleje...
2013. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gábor_000 válasza:
Nagyon necces. Beszélgethettek, de a korkülönbség elég nagy. Én is ebben a helyzetben vagyok és a lány szülei sem nagyon örülnek ennek a dolognak. Ez nem egyszerű! De próbáljátok meg.
2013. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem tudnál elmenni az összejövetelekre? Kapcsolatok mindenfelé csődöt mondanak, nem olyan nagy dolog az...
2013. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért mert elég rossz érzés lenne összezárva lenni vele
2013. aug. 4. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!