Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy olyan lánynál aki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lánynál aki azt mondja hogy neki fontos hogy megismerje a másikat mielött összejön vele nála hányadik randin jöhet a csók ebben az esetben hagyni kell hogy ő kezdeményezzen vagy milyen jelekből lehetne látni egyérzelműen hogy már akarja?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

jobb ha hagyod hogy kezdeményezzen, mert bizalmatlan

majd ő meg fog érinteni téged, ha nagyon vágyik rád

énis ilyen vagyok és sokan elbaltázták azzal hogy nyomultak én meg támadásnak vettem.

annak van sikere aki meghagyja a kezdő lépést.

nins ilyen, hogy hányadik randi. amikor érzem azt, hogy meg lehet benne bízni és nem szórakozik.

ez lehet már a 3. de lehet csak a 10. is

2013. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lány vagyok, de még nem volt szerencsém, így nem tudnék válaszolni a kérdésre. Volt már, hogy egy fiú hosszas várakozás után vette rá magát és nyomott egy puszit, mégis eléggé támadásnak tűnt. Lehet azért, mert magamban elutasítottam a srácot mint férfi, és csak barátként ismerkedtem, annak ellenére, hogy nyilvánvaló volt nekem már, hogy ez lesz :-)
2013. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem leghamarabb a harmadikon. :) De majd látod rajta!
2013. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy lány majd érezteti veled, hogy kívánja a testi közelségedet. Addig reménytelen. Személye válogatja. Az egy éjszakás kalandnál 2-3 óra. de ha igazi tartós kapcsolatra vágysz, lehet akár több hónap is.
2013. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csillagszemű <3 válasza:

Szia!


Én is megmondtam ezt. Nem akartam én kezdeményezni, nagyon féltem ettől. Ugyan azt mondtam neki, nekem fontos, hogy megismerjem, nem csókoltam meg. ÉN nem. "Jeleket " küldtem. (Meg is értette) Amikor együtt voltunk beszélgettünk, és amikor úgy éreztem, hogy már szeretném, a száját, majd a szemébe néztem. Közelebb mertem menni, és nem tudom... valahogy ezekből megértette.


Figyeld a reakcióit, egyes dolgokra.

2013. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!