Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csók kérdés! Nagyon fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók kérdés! Nagyon fontos, segítség? =)

Figyelt kérdés

Na szóval, szombaton "randizok" egy sráccal, akit rettenetesen szeretek hosszú ideje, és sok ember szerint lehet is nála esélyem, csak.. ő nem úgy fogja fel, mint egy randevút, legalábbis azthiszem. Már többször is találkoztunk csak úgy, néha a barátainkkal együtt, beszélgetni, meg ilyenek, de ölelésnél, és (egyszer) puszinál nem volt több. Meg hát a fiú amúgy sem egy kezdeményezős típus. Nos, a közös haverjaink szerint próbáljak kezdeményezni én, például egy szájrapuszival, vagy csókkal. A legnagyobb baj az, hogy én olyan fajta lány vagyok, aki MINDENT elbénázik, valószínű 99%, hogy ez is jól elrontanám, leégetném magam, előreláthatólag elromolna a barátságunk, és stb, ha most kéne csinálni, és teljesen tanácstalan vagyok. :( Simán szájra smárt nem szeretnék, mert a fiú még régebben pont az mondta nekem, hogy ha a lány csókot szeretne a sráctól, akkor legalább csókolja is meg.. Ugye kitalálhatjátok, hogy a probléma itt az, hogy még soha nem smároltam senkivel. Igaz, hogy barátaimtól (Nem a a sráccal közös barátainktól) rengetegszer kaptam szájrapuszit, meg nemrégen volt egy olyan álmom, ahol nagyon életszerűen csókolóztam valakivel, na meg persze végigolvasgattam az összes "hogyan kell smárolni" kérdést itt, de akkor is..


Volt egy ötletem, hogy mi lenne, ha megkérnék a barátaim közül valakit, hogy próbáljuk ki együtt, hogy a fiúval véletlenül se rontsam el, valószínűleg bele is mennének, mert mind rettenetesen perverz egytől egyik, de ez jó ötlet lenne? Ha a srácot támadom le utána, akkor is ugyanolyan lesz? És szerintem ő is szájilag szűz még (mondjuk nem biztos) elronthatja ő is? És mi van, hogyha nem engedi? Nagyon égő? Volt már valaki ilyen helyzetben? Akkor egyszerűen az ember összeszorítja az ajkait, eltolja a lányt magától, esetleg még jól le is cseszi? Aki volt már így, légyszíves meséljen el mindent! Köszi! L/15


2010. nov. 2. 17:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és még egy, hogy mikor kezdeményezzek? Elköszönéskor, hogy el tudjak rohanni, vagy egy szimpatikus pillanatban?
2010. nov. 2. 17:46
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

hát huh..végigolvastam...nos hát...most nem egészen értem hogy a fiúnak te bejössz vagy sem...

most vele akarsz smárolni vagy egy haveroddal??

elhiheted..én is azt hittem hogy hiába hogy elolvastam a sok kérdést és választ nehéz lesz...egyáltalán nemvolt az egymásra néztünk akkor összeakadt a szemünk...egyszerre elkezdtünk közelíteni egymás felé és onnantól mintha valaki irányítana jött az egész ösztönből...én sem hittem volna...és nemvolt rég tehát tudom hogy mit érzel...paráztam előtte rendesen de nemvolt nehéz...

2010. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ne a végén mert ha az lesz hogy összejöttök sajnálni fogod h csak most tetted meg ha meg az elején akkor nagyon nyomulsz...amikor úgy érzed...
2010. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia

Ahogy elolvastam kérdésed, kiderült számomra, hogy nagyon éretlen vagy még, 15 éves létedre. Bocs, de erre majd rájössz remélhetőleg. Ez az egész nem így működik, ahogy te gondolod. A 11-12 éves lányok gondolkoznak ilyenekben, ami még nekik elnézhető...

A tanácsom csak annyi, hogy hagyd békén a fiút, mert úgy se lenne belőle semmi komoly, és várj, amíg rátalálsz egy olyan srácra, akivel kölcsönösen kedvelitek egymást, és majd Ő kezdeményez nálad, és akkor majd minden jön magától.

18/L

2010. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok éretlen, csak béna, és ügyetlen, és nem csak szerintem. =) Azért gondolom, hogy lenne esélyem a fiúnál, mert gyakran ír nekem félreérthető dolgokat, meg célozgat a dolgokra is, de élőben semmi az ölelésen, meg a puszin kívül. Ja és igen, még régebben írtam is neki, hogy szeretem őt, csak nem olyan pillanatban, hogy komolyan kellett, hogy vegye, de valami olyasmit reagált rá, hogy ő is.. :) Az a baj, hogy józan ésszel gondolkozva nem tudom elképzelni ezt a filmjelenetbe illő lesmárolom a fiút dolgot. Másfél fejjel magasabb nálam, és mivel nem érek fel a szájig, magamhoz kell húznom, simán ellenállhat, ha akarja. Mondjuk lehet, hogy nem fog ellenkezni, mert eléggé egoista, ha nem akar tőlem semmit, max növelem vele.. de tényleg nagyon szeretem őt, és ezt ti nem tudjátok, és félek, hogy elromlik a barátságunk :(
2010. nov. 2. 18:04
 6/16 A kérdező kommentje:
Amúgy magától a csóktól nem félek annyira, csak a szituációtól, tehát egyáltalán nem is biztos, hogy megkérem az egyik barátomat, hogy smároljunk, hogy nehogy elrontsam, csak játsszuk el.
2010. nov. 2. 18:06
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
en vegig sem olvastam,annyira debil ez a kerdes.hany eves vagy? 7?
2010. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyszerű...ne próbáld ki mással,mert ez gáz.Aztán adj neki szájrapuszit,ha nem ellenkezik akkor még még még még még még... :)Aztán ennyi,ha ő akarja a csókot kifogja ő is nyitni a száját,TE is és nem lehet akkor már elrontani.Átdugod a nyelved és mozgatod, masszírozgatod a nyelvét,de azért ne kapd be a fél fejét.Mindenki izgul,meg hogy huu de jó,de mikor megtörténik,rájön az ember,hogy semmi nincs benne.Nem is olyan nehéz és nem olyan nagy dolog. :) Nekem is augusztus közepén volt az első csókom,többet vártam tőle,jó meg finom ezzel a sráccal,de azt hittem majd minden más lesz..hát nem. :D

18/L

2010. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ehh, nem azért tettem fel a kérdést, mert unatkozom, már bocs. Nem is ismersz engem. Amibe belekezdek magamtól, mind rosszul sül el a szerencsétlenségem miatt, tuti, hogy ez a csók kérdés is rosszul fog, ha nem segít valaki. Nem akarom, hogy ezzel elcsesszek egy nagyon jó barátságot.
2010. nov. 2. 18:12
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó választ, azthiszem hasznos volt. :) Ment a zöld kéz. ^^
2010. nov. 2. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!