Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdésem kizárólag férfiakho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem kizárólag férfiakhoz szól! Sztori bonyolult, de a kérdés a következő: Hogyan mutatod ki ha mégis szeretnéd folytatni? Többi lent.

Figyelt kérdés
A sztori bonyolult, max priviben beszélek róla, hogy érthetőbb legyen, de a lényeg a következő, ha azt mondod neked ez így nem megy tovább, hogy mutatod ki ha mégis szeretnéd, vagyis inkább úgy kérdezném, hogy ha nem vagy biztos a döntésedben, azt miről veheti észre egy nő?

2013. júl. 19. 14:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nézd, ha már felmerül az, hogy nem szeretném folytatni, akkor ott már nagy a baj és nem is nagyon van értelme folytatni. Úgyhogy leginkább sehogy. Nyilván a ragaszkodás és esetleg a szex miatt még időnként van fellángolás, de annak nem szabad bedőlni.
2013. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 ASOT ***** válasza:

Szóval a pasid szakítani akar, de te azt szeretnéd ha mégsem.

Ez nem fog menni.

Max győzködöd csak magad.

2013. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet.

Ha vannak problémák, azt leginkább meg kellene beszélni, megpróbálni megoldani.

Miért van az, hogy manapság a kapcsolatok / házasságok nagy része aránylag rövid időn belül tönkremegy és válás / külön költözés a vége?

Azért, mert régen, ha valami elromlott, azt megjavították és nem pedig kidobták.

2013. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem :)


Én egyedül élek, a viszony szeretői :/

Sok éve tart ez köztünk, én már kétszer otthagytam de valahogy mindig "össze gabalyodunk" újra és újra. Egyszerűen úgy érzem el akarjuk egymást engedni-felejteni, de valamiért mindig újra kezdődik. Most ő mondta ki, de találkozni akar, levelezünk, stb....tehát érdeklődik.

Én úgy érzem bizonytalan, de nem tudom jól látom-e.

:/

2013. júl. 19. 14:25
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom elmagyarázni, de ez mindkét oldalról érzelmeket tartogatott de amikor ő lépésen gondolkodott én hátráltam meg (elvégre családos ember, egy családot tettem volna tönkre) most fordítva van, amit én szeretnék kevésbé :/

De nem tudom jól érzem-e

2013. júl. 19. 14:28
 6/23 anonim ***** válasza:
#3: nem. Régen együtt éltek a problémákkal. Nem véletlen az a rengeteg feleség-férj-házasság vicc, mindnek van alapja. Sajnos nagyon-nagyon ritka az, hogy te huszonévesen olyan párt találj, akivel szívesen élsz 50 évesen is. Miért is találnál? Csak régen még sokkal inkább elítélték ha elváltál, aztán inkább a nők tűrték az alkesz, verekedős férjet, a férfiak tűrték a házsártos asszonyt, gyakorlatilag mindenki mindent tűrt. Ma meg már nem. Szerencsés az, akinek nincs ilyen problémája és működik a házassága. Ismerek olyan általános iskolás osztályt, ahol _minden_ gyereknek elváltak a szülei. Ez persze nagyváros, vidéken csöppet jobb a helyzet.
2013. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 ASOT ***** válasza:
ÉN meg úgy látom h nyisd ki a pici szád de most ne akkorára mint szoktad...és beszélj vele, légy értelmes felnőtt lány próbálj meg éretten viselkedni, tudod ahogy nagy lány vagy a szexben legyél nagylány a kommunikációban is.
2013. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Mondjuk sokat segítene, ha kort írnál, ill h mennyi ideje tart a kapcsolatod. Nem ugyanaz helyrehozni egy 10 éves kapcsolatot (ahol még lehet hogy megéri) vagy egy 1 éveset, ami valszeg nem éri meg.


Általánosságban elmondható, hogy a férfi azt mondja amit gondol. Ha azt mondja, hogy szakítani akar, akkor TÉNYLEG szakítani akar. Különben minek mondaná? Tudom ez teljesen furcsa női fejjel, mert a nőknél gyakran az igen=nem, nem=talán.

2013. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én általában a nyelvemmel szoktam tudtára adni a másiknak, hogy mit is érzek és mit is akarok, mert én is utálom, ha valaki fél jeleket ad és nem bírja kibökni, hogy mi a francot is akar.
2013. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Kedves ASOT .

Köszönöm a humoros válaszodat :D

Nem vagyok kislány, de hiába nyitom én ki a számat ha találkozunk azt mondja nem tudja mi legyen, szereté-is meg nem-is....de a vége mindig ugyanaz, majd hívlak (és így is van)

De mikor levelezünk akkor meg inkább az ellenkezője jön le.


Tehát hiába kérdezek, ha nem kapok egyértelmű választ.

2013. júl. 19. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!