Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki hogy mióta "ismerem"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki hogy mióta "ismerem" azóta csak rá gondolok, meg arra hogy szexelnék vele? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
Nem is ismerem, a köszönésen kívül nem nagyon beszélgettem a sráccal, de hihetetlenül tetszik mindene. A teste, az arca, haja, a keze, a ruházata, az illata....Nézegetem facebookon és az jár a fejemben hogy na igen, vele aztán nagyon szívesen szexelnék. Hogy csak egyszer sikerülne lefeküdni vele de jó lenne. Ez nagyon gáz hogy ilyen gondolataim vannak?
2013. aug. 6. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
kívánós nő vagy. ennyi az egész
2013. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Áhh...akkor te nézegeted folyton a facebook profilom.
2013. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ezt hívják illúziónak, aztán ha egy napot eltöltenél vele lehet sírva menekülnél
2013. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 azinkvizitor ***** válasza:
Lehet pont ő is ezt gondolja.. tudasd vele :) persze ne ilyen formában :D
2013. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Remélem rólam van szó x) Kancás vagy, vagy pedig... hát nem tudom biztos az vagy, hát én nem tudom.
2013. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

majd kihevered.

énis ezt csináltam mostanáig, aztán valahogy rájöhetett hogy nézem, mert olyan durván földbe döngölt, hogy alig bírom magam összekaparni.

sebaj, jó tanulópélda volt.

te ne járj így, ne feledd: ha valaki nem keres, annak nem kellesz.

Egy férfi az férfi, annak ha igazán kell egy nő, akármilyen tutyimutyin is, de próbálkozik.

Akinek nem, az meg csak megaláz.

2013. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"ne feledd: ha valaki nem keres, annak nem kellesz."


Honnan a rákból kellene a pasinak tudni, hogy ez a lány egyáltalán létezik? Ez akkora egy fos mondat, hogy fáj. Pedig minden szerencsétlen ezt szajkózza.

2013. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es... Nagyon félreértelmezed ezt a mondatot. Ez akkor szokott megtörténni, mikor valakivel sokáig beszélgetsz, aztán valami oknál fogva egyik napról a másikra elfelejtkezik rólad, mert mondjuk talált egy nálad jobbat... vagy mondjuk egy szakítás után...

De hogy ne offoljak, szerintem nem ciki, de azért óvatosan, ne ringasd magad illúzióba, lehet, hogy élőben teljesen másabb...tapasztalat!

L/19

2013. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

jaj-jaj,, úúristen, jaj, de gáz, jaj....


juj most mi lesz.. micsoda gondolatok.. jaj, de megijedtem..

2013. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!