Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk és Lányok mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és Lányok mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Először fiúknak a kérdés: Mi lenne a a haverotok azt mondaná hogy nem randizhattok a húgával? ( Úgy hogy tetszik is nektek) Küzdenétek érte vagy hagynátok? Esetleg titokban találkoznál vele?

Lányoknak a kérdés? :Mit tennétek ha a bátyátok eltiltana az egyik barátjától? Aki nagyon tetszik? És okot nem mond hogy miért nem szabad? A fiú rendes, kedves, nem bandázik annyit és nem csinál olyat ami miatt bajba kerülhet??


Én 17\L vagyok a fiú 20 éves ...

Válaszokat köszi :D


2009. okt. 26. 11:12
 1/9 A kérdező kommentje:
jah és amúgy gondolkoztam azon mért tilthat el tőle és arra jutottam hogy sztem attól fél hogy ezentúl nem hozzá hanem hozzám jönne többet a srác...
2009. okt. 26. 11:14
 2/9 anonim ***** válasza:

nah, akkor fiútól a válasz:


Leszarnám a haveromat, és valszeg összevesznék vele. Mondjuk sokban függ attól, hogy a huga hány éves, de ha már elg érett a huga, akkor szerintem undorító, ha valaki beleszól a kissebb testvérének az életébe...


üdv

ax

2009. okt. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem az anyjával, már úgy is mindegy.
2009. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiútól egy másik válasz:

Haverom húga és volt csaja tabu, velük nem jönnék össze ha csak simán arról van szó, hogy "tetszik". Ha valami fene nagy hatalmas életre szóló szerelem, akkor lehet, hogy ér egy próbát, de amúgy nem. Titokban pláne nem találkoznék vele, abból csak rossz sülhet ki mindenféleképp.

Amúgy lehet, hogy a bátyád azért nem engedi, mert ismeri már túl jól a srácot, és egyáltalán nem olyan rendes, mint amilyennek neked mutatja magát :P Csak ezt nem akarja így elmondani neked, mert úgy se hinnéd el neki.

16/F

2009. okt. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azért nem az anyját írtam mert én lány vagyok és a bátyám a fentieket mondta nekem... és szeretném látni fiúk ás lányok szemszögéből is a dolgot :D
2009. okt. 26. 11:23
 6/9 A kérdező kommentje:

óó köszönöm a válaszokat ... jöhetnek még

milyen rendesek a fiúk hogy így válaszolnak :D

2009. okt. 26. 11:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Jol van, bocsi! D
2009. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szard le!

Jó h már a testvére tiltja max haragba lesznek és kész a lényeg ha tényleg szereti akkor vágjanak bele.

De ha csak megtolja és otthagyja akkor ... pff

2009. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát ha találkozunk és észreveszem hogy tényleg csak arra hajt hogy lefeltessen akkor mentem otthagyom aztán meg megveretem tesómmal :D xD
2009. okt. 26. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!