Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki venni a csajomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki venni a csajomnak, fehérnemut?

Figyelt kérdés
Az is már gáz, hogy az uzletben, hogyan kezdjek hozzá, azt hiszik maid, beteg vagyok. Csajok, mit szolnátok, ha a barátotok venne ilyen cuccot?
2009. okt. 26. 11:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
én örülnék neki :) és szerintem a lányok többsége így van ezzel.
2009. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
én örülnék neki, mert biztos lennék benne, hogy nagyon tetszem neki benne :) csak a méretet találd el :)
2009. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, olyan ez mint az óvszervásárlás, csak az első alkalom a furcsa. Tudnond kell a pontos méreteket hogy magabiztosan viselkedhess a boltban és onnantól nincs gond. Senki nem fog betegnek gondolni.
2009. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

simán! ne szégyelld magad! semmi ciki nincs benne.


csak arra ügyelj, hogy megfelelő méretet vegyél.

2009. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
nem dehogy ciki, én már kaptam a barátomtól és nagyon örültem neki, és nem is gáz venni segítenek az eladók:)
2009. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A méretet pedig ne úgy mutasd, hogy a cicije kb. így fér el a tenyeremben... ;) Szóval a tanácsom az, hogy lesd le a melltartójáról, bugyijáról a címkén lévő méretet és az alapján vegyél. Sokszor még ez sem tuti megoldás, nekem volt már olyan, hogy csak a 4. (méretben amúgy jó) melltartó volt megfelelő. Szóval ne törj le, ha valami mégsem jól sül el, de az biztos, hogy örülni fog neki a lány :)
2009. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Csak úgy sasoltam csajok, amit mondtatok! Koszi minden szexi csajnak!
2009. okt. 26. 11:20
 8/24 A kérdező kommentje:
Ja , még valami és ha pld. vinnék magammal valami mintát, igaz nem szép dolog, de igy biztos lenne a méret.
2009. okt. 26. 11:22
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
az talán még jobb ötlet, de mit mondasz a lánynak,vagy hogy kéred el tőle a melltartóját, hm? :D egyébként, sima ügy, ha bemész egy triumph-be, intimissimi-be, ott is van egy-két férfi, nem gáz ez manapság. :)
2009. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Mié lenne ciki?

Egyátalán nem ciki!

Legalábbis szoktam én ilyesmit venni a nőmnek szal semmi ciki nincs benne :)

Ha valaki azt mondja rád őrült szólj be neki ;)

2009. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!