Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hátrány-e az a csajozás terén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány-e az a csajozás terén egy fiúnak, ha szeret (ne) mindig rövidnadrágban lenni?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, és tavasztól őszig hacsak tehetem, mindig rövidnadrágban vagyok. (A rövidnadrág alatt rendes kinézetű, oldalzsebes kb. térdig érő nadrágot kell érteni.) Jelenthet-e ez hátrányt az ismerkedés terén?
2008. jún. 28. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Miért jelentene? 40 fokban nem hiszem h azok a srácok lennének előnyben csajozás terén, akik hosszú farmerban feszítenek, és bepállik a tökük, meg folyik róluk a víz
2008. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy jelent. Ilyen melegben senki nem várja el tőled, hogy hosszúnadrágot viselj. Nem is értem, hogy miért jelentene hátrányt a rövidnadrág...
2008. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
75%

Addig nincs gond amíg az a rövidnadrág nem túl rövid:)

Valamelyik nap a parkban ültem, megállt mellettem egy pasas, annyira rövid gatyó volt rajta hogy tisztán be lehetett látni alá XD muszáj voltam beszólni hogy lóbálja el másfelé a cuccosát mert én nem vagyok rá kíváncsi... XD

Na de szóval a térdig érős oldalzsebes az jófajta:D

2008. jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
egyértelmüen nem ciki!!!!!!!!Én nö létemre egész nyàron szoknyaban vagyok akkor most ez ciki?persze ha este mész szorakozni(bàr,disco,stb lehet hogy jobban tetszik a csajoknak egy hosszo farmer,de nappal az utcàn,vagy bàrhol ez természetes dolog.söt,nyàron az izmos férfi vàdli igencsak sexi!!!
2008. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
ciki, most ebben a melegben a mackó a menő.
2008. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
:D
2008. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Egyébként úgy értem tavasztól őszig, hogy márciustól októberig, szóval nem csak a nyári hőségre gondolok.

2008. jún. 28. 18:34
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
márciustól októberig? te valami szibériai menekült vagy aki most kiélvezi a 10 fokos kánikulát is?
2008. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Évekig voltam határőr a norvég-orosz határon... :) (el ne hidd...)
2008. jún. 28. 19:11
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
uh, már majdnem bevettem
2008. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!