Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nála aludtam, de semmi se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nála aludtam, de semmi se történt. Lehet, hogy mégse tetszem neki vagy csak nem akart "kihasználni"?

Figyelt kérdés
Ez bonyolult sztori...barátnőm rokona a fiú és vidéken lakik, ahol nekem dolgom volt és a barátnőm megbeszélte, hogy náluk fogok aludni és nem hotelben. És úgy szervezték meg, hogy annak a fiúnak a szobájában aludtam, aki tetszik (de másik ágyon). És semmi nem történt este csak beszélgettünk... (rajtam fehérnemű volt!!abban aludtam...) Pedig napközben állandóan flörtöltünk meg jól elvoltunk egymással, beszélgettünk is komolyabb dolgokról meg hülyéskedtünk is... Mindig a szemembe néz, sokat mosolyog, figyelmes (amikor hideg volt kölcsönadta a pulcsiját, mindig kérdezte,hogy kérek-e inni vagy enni valamit) Másnap reggel meg a testvére előtt kérdezte tőlem,hogy igaz,hogy milyen jó volt az éjszaka, élveztem én is... meg ilyeneket mondott. És azt mondta hívjam fel, de én emailt írtam neki, amire meg nem válaszolt. Akkor most mivan? :S Tetszem neki vagy sem? És miért nem próbálkozott egyáltalán? Nincs barátnője és nem meleg (ezt tudom:D) amúgy ő 24/F én 18/L
2009. okt. 26. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem akart egyből rádrontani, vagy egy szájhős, szerintem minden ki fog derülni előbb utóbb.
2009. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pff.. sztem az nagyon bunkó volt tőle, hogy így lejáratott a tesója előtt, aztán azt mondta hogy hívd fel. Én tuti nem hívnám és nem is írnék neki ezek után. Amúgy meg ha tényleg akar valamit, akkor majd ő jelentkezik.
2009. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az hogy nem dugott meg egyből nem gáz. A tesós beszólás már annál inkább. Szerintem felejtő...
2009. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!