Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy győzhetném meg arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzhetném meg arról, hogy nem kihasználni akarom, hanem szeretni?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, sokkal idősebb nálam és szerinte a külseje sem valami fényes..és állítólag én nekem jobb pasi lenne való..mert ezt mondják, de engem nem érdekel, nekem ő tetszik és Ő kell.. Namost a probléma ott van, hogy úgy van vele, hogy megőrül értem, de nem is olyan régen csalódott egyet, és azt mondta, hogy mégegyet nem bírna már ki, és hogy énis biztos csak szórakozok vele mert én "szépvok" ő meg nem. Már egyszer taliztunk, akkor közeledett felém, én viszont annyira zavarban voltam, hogy ahogy elkezdett felém jönni, én mentem egyből hátrébb, és amikor megkért, hogy üljek le mellé, akkor azt mondtam h köszi inkább állnék, pedig annyira odaültem volna, de annyira tetszik, hogy olyan szinten zavarba voltam, hogy kb rá se mertem nézni stb., és Ő erre azt mondta utána msn-en, hogy én tuti, hogy csak szórakázok vele, és csak szivatni akarom, mert nem hagytam hogy közeledjen..és hiába mondom neki, hogy én azértnem hagytam mert annyira zavarba voltam, mert annyira tetszik.. nem hiszi el és azt hiszi, hogy csak szórakozok.. ez külső szemmel amit lemüveltem, talán tényleg ugy tünik, hogy csak szivatom, de ez NEM IGAZ!!!! És ő ezt nem hiszi el..És azt hiszi, hogy át akarom verni és hogy csak szorakozok vele. És aztis mondta, hogy nem is akar velem már találkozni mert annyira fél az érzelmeitől, mert tudja, hogy belémszeretne már akkor is ha csak hozzám érne...és Nem akar többször csalódni. DE ÉN TÉNYLEG SZERETNI AKAROM ÉS NEM ÁTVERNI. NAMOST MIT TEGYEK, HOGY FELFOGJA?? MERTHIÁBA MONDOM NEM HISZI. :(:(:( PEDIG NEKEM TLÉNYLEG NAGYON TETSZIK ÉS ODA VAGYOK ÉRTE. HA BEJELENTKEZIK MSNRE AKKOR GÖRCSBE RÁNDUL A GYOMROM ÉS REMEGNI KEZDEK. MIT TEGYEK, HOGY MEGGYŐZZEM ARRÓL, HOGY TÉNYLEG SZERETNÉM????? SŐT...MÁR MOST ÉRZEK IRÁNTA VALAMIT.. ELŐRE IS KÖSZI A VÁLASZOKAT, BOCSI A HELYESÍRÁSI HIBÁKÉRT, JELENLEG EZ PONT NEM ÉRDEKEL. :) KÖSZI. 18/L
2011. szept. 9. 11:09
 1/5 A kérdező kommentje:
BOCSI KIHAGYTAM AZT, HOGY: HA KEDVES VAGYOK VELE, AKKOR MÁR ABBA IS HÁTSÓ ÁTVERÉSI SZÁNDÉKOT VÉL TALÁLNI.
2011. szept. 9. 11:13
 2/5 napietus ***** válasza:
100%
figyelj, ez a pasi szerintem csak udvaroltat magának. ez a "nem hiszem el, hogy szeretsz, mert engem átvertek stb." szöveg csak arra jó, hogy arra késztessen Téged, hogy bizonyíts, és fuss utána. sztem ne menj bele ebbe a játékba. nem vagy kiskutya, hogy a gazdi után fuss, hanem egy fiatal FELNŐTT NŐ. viselkedj is úgy.
2011. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, sokan mondják, hogy alapból betegesen viselkedik, és nem érdemes vele foglalkozni.. de ha egyszerüen oda vagyok érte..?? :S
2011. szept. 9. 11:14
 4/5 napietus ***** válasza:
figyelj, ha megfogadod a tanácsot, azzal nem veszíthetsz semmit. ugyanis ha ő is oda van érted, az ki fog derülni :) ha meg nem, legalább nem emészted magad feleslegesen.
2011. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez végülis igaz. Köszi :)
2011. szept. 9. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!