Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Jobban tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Jobban tetszik egy festett hajú lány mint egy természetes hajszínű?

Figyelt kérdés
Én 16-22 éves koromig szőke voltam, festett szőke. Azt mondják jól állt de meguntam, már nem szeretnék szőke lenni. Most eredeti színű, 3 éve nem volt festve, sötétbarna. De egyre többen mondják hogy kezdjek vele valamit mert olyan unalmas, meg hogy "Egy jó frizura kellene neked". Oké, mindig összefogva hordom, főleg ilyen melegben, de félhosszú, tépett. Ha festve lenne mondjuk barnára jobban bejönnék a pasiknak?
2013. aug. 7. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
meglehet
2013. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én a természetes hajszín mellett voksolok
2013. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha festve van. Sokkal jobb a természetes. De én inkább sötétbarna és sötét vörös párti vagyok. 24/F
2013. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem teljesen mindegy
2013. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mi megy az arcodhoz:)
2013. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani mert nem tudjuk hogy pontosan milyen árnyalatú a hajad
2013. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy, ha az illetőnek jól áll és ápolt.
2013. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

NEM


A válasz szinte minden esetben (minden lánynál) az hogy nem. FŐleg azért mert mindenki vörösre festi vagy szőkére, ráadásul nem arra a szép természetes szőkére, hanem plázapina szőkére.

2013. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
/facepalm
2013. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fesd be vörösre. Szerintem az bármelyik lányon ütős :D
2013. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!