Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 10en és 20on éves fiúknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 10en és 20on éves fiúknak a festett szőke vagy a természetes barna hajú lányok jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
tudom h mindenkinek más,meghogy nem a hajszínen múlik h ki kit választ,de most nem ez a kérdés:)
2009. máj. 29. 23:15
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Természetes barna.

27f

2009. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
természetes barna De ha természetes szőke lenne és festett barna akkor természetes szőke. mindig a természetes hajszín a szép (F/19)
2009. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Legyen természetes, szóval természetes barna.
2009. máj. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
34%

Sok majom, nem tudom miket beszéltek!

Méghogy a természetes jön be. hehehhe.

Ja, csak amikor nem lát senki a szobátokban a szőke nagymellű szilikon cicára nyomatjátok a magán akciókat....

És a kis szürke egérkét barna hajjal nem nézi meg senki az utcán, de a szőke macát már igen.

Ennyi-ilyenek a pasik! Hazudni azt tudnak!!!!!

2009. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

drága utolsó válaszoló:) Az én párom erre azt szokta mondani, hogy a hozzád hasonló kariberű lányokat, régen is csak arra használta, hogy lefektesse őket, majd ment mindenki az útjára... Gondolom neked se volt még két napnál hosszabb kapcsolatod. Az egy dolog, hogy kiket akarnak megfektetni a férfiak, és az megint egy másik, hogy kikkel akarnak szeretkezni, és kit akarnak társnak!

egy barna hajú nő

2009. máj. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
74%

Drága előző!

5 éve vagyok házas egy csodálatos férfival!!

Képzeld, milyen meglepő... és szőke hosszú hajam van...

ja, és nem kariberű, hanem kaliberű... Tanulj meg magyarul írni...

2009. máj. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Istenem!! Minek kell veszekedni minden kérdés alatt? -.-"

Amúgy elmondom a véleményem : eredetileg barna a hajam ( akkor is bejöttem a fiúknak) utána szőke voltam jó pár évig ( akkor is bejöttem nekik ) most pedig visszafestettem a hajam barnára ( és igy is bejövök nekik )

Barátommal több mint egy éve vagyunk együtt, mikor megismert szőke voltam, most meg barna, és ugyanúgy tetszek neki...

Szerintem semmi nem a hajszíntől függ ( annyiban más volt szőkének lenni, hogy jobban megnéztek az utcán, és mindenki azt gondolja hogy buta vagy, meg hogy csak "arra" vagy jó )

De amúgy nekem tetszett a szőke meg a barna hajszínem is, de egy vörös vagy egy fekete hajú lány is lehet szép, az is ugyanúgy bejöhet a fiúknak, szerintem ez nem hajszín kérdése, hanem az, hogy a hajszíne illjen az arcához, személyiségéhez.

17/L

2009. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Igen, én is amikor összejöttem a párommal, akkor fekete voltam, utána barna, és most szőke, és ugyan úgy teccem neki!!!!
2009. máj. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mért kellett leszólni meg lepontozni a "szőkézős" válaszolót, szerintem sok mindenben igaza van és nekem is elég álszentnek tűnt az első pár válasz. Oké, hogy a szerelmüknek természetes barna haja van, de úgy mondják, mintha a férfiaknak nem jönne be kellőképp a szőke haj (festett, ha vkinek jól áll mert olyan is van ám). Nekem is természetes barna hajam van, de befestettem szőkére és így is természetesnek néz ki egyébként. Azóta sokkal jobban megnéznek, sokkal több bókot kapok, sokkal vonzóbbnak tartanak és érvényesülni is könnyebben tudok sokszor, pedig nem a külsőmet használom e célból. Úgyhogy nem kéne leszólni azt a lányt, aki ezt írta, mert igenis akárki tagadja is van benne vmi...
2009. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
0%

Előzőnek köszönöm!!

De tényleg így van, mert hiába mondja a pasija a szegény dagi csajszinak, hogy imádlak, és gyönyörű a kövér nő, ha meg a pasi első lesz, aki megfordul a nádszál királykisasszony után!!!

2009. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!