Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy férfi szerelmes?

Figyelt kérdés

Mik a jelei, hogyan viselkedik és egyéb apróságok

22/L vagyok, és NORMÁLIS válaszokat kérek! :)

Köszönöm.



2013. aug. 9. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha rá mosolyogsz sátorozik a gatyája.Hülyén hangzik,de ez tényleg így van
2013. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Tisztelettel bánik veled, kedvesebb hozzád mint más nőkhöz, sokat mosolyog, esetleg zavarban van. Bár az én személyes véleményem az, hogy szerelembe csak akkor eshet valaki, ha már párkapcsolatban van a másik emberrel. Én is bele voltam zuhanva a páromba már előtte is, de szerelmes csak néhány együtt lehúzott hét után lettem...
2013. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran simogat, megpuszil akkor is, ha nem szexelni készültök. Becézget. Érdekli, hogy mi van veled. A barátai, családja előtt fel mer vállalni, büszkén megy veled kézenfogva az utcán. Gyakran bókol. Igyekszik minél több időt veled tölteni.
2013. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Keresi a társaságodat, segítőkész és figyelmes. Udvarias, ha aközelében vagy, zavarba jön. m
2013. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Keresi a társaságodat, segítőkész és figyelmes. Udvarias, ha aközelében vagy, zavarba jön. "Véletlenül" hozzád ér, amikor elmegy melletted. Stb. :D
2013. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát, én csak magamról tudok írni.


Igyekszem mindig a kedvébe járni. Mindig olyan zene szól ha ilyen "bandabuli" van, ami neki tetszik. Egész véletlenül mindig van egy üveg a kedvenc pezsgőjéből. Mikor megérkezik kb kirohanok elé, folyton viccelődök vele, érdeklődök felőle. Ha bárki cseszegetné valakivel azt nagyon finoman alrébbtessékelem. Kikísérem a Taxihoz. Meg ilyenek. :)

2013. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Olyasmi jelekből, mint amit a többiek írtak.

Bár az még mindig nem bizonyítja szerintem a szerelmet.

Viszont, ha valaki szerelmes, legyen az férfi vagy nő, arról az emberről egyszerűen sugárzik, hogy szerelmes.

belenézel a szemébe, és látod abból, ahogy rád néz. Ezt egyértelműen lehet látni. Ha nem így látod, akkor valószínűleg (még) nem szerelmes.

Emlékszem, hogy mielőtt a barátommal összejöttünk, mindenki egyből látta, hogy szeretjük egymást, pedig egy szóval se mondtuk, sőt, állítottuk hogy csak barátság lesz ebből az egészből.

Aztán szakítottunk egy fél év után, de utána is jóban maradtunk, és bárhova mentünk mindenféle idegenek, de komolyan, akárkivel szóbaálltunk, mindenki mondta, hogy sugárzik rólunk a szerelem. (Újra együtt is vagyunk.)

Szóval a legegyértelműbb jel ez: látszik.

2013. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem birom ki, h ne erjek hozza, meg alvasnal is fogni akarom a kezet legalabb. Nalam legalabbis igy, ha ez nincs meg akkor csak kedvelem max. az adott szemelyt. A felvallalasbol nalam arra lehet kovetkeztetni, h nem szeretem, de ez nalam csak a csaj vedelme, ami ugyebar kamuszovegnek tunik es hihetetlen is az atlag szamara.
2015. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A felhasználó ***** válasza:
Megmondja.
2015. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kielégüléskor, (hokizás közben) a lány nevét suttogja!
2015. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!