Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy nyugodjak le? Randim lesz!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugodjak le? Randim lesz!

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz az első randim egy sráccal és nagyon izgulok. Félek hogy nem fogok tudnih mit mondanih... hogy nem tetszem nekih meg az ilyen alap dolgok... segítsetek wagy agyatok egy kis önbizalmat kérlek. :]


13/L


2009. okt. 26. 21:27
1 2
 1/11 Andrewka ***** válasza:
100%
Add önmagad
2009. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

nézd meg a micimackót 13 évesen!!! jó ég! anyád lennék elvernélek mint 1 lovat!!!

nem szégyelled magad?

2009. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
13 évesen randi?!Te jó ég hova fajultak a dolgok a mai fiataloknál!Neked még korai a fiúzás ha édesanyád lennék már akkora pofont lekevertem volna neked,hogy ugrott volna a randid!Ezen ráérsz még rágódni! De ha idősebb lennél pár évvel akkor azt mondanám hogy randi előtt húzz meg 1 felest! Az tuti segítene!!
2009. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

tudnih

mondanih nem kell a végére H

nekih


wagy --->vagy

agyatok --->adjatok


Anyád lennék addig verném fejed az asztalba amíg nem tudsz írni!!!

2009. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Apám, ekkora taplókat! Pfffffff...


Nem azt mondta, hogy kiáll a sarokra kurv@lkodni, hanem, hogy randizni megy! Mi a fene ebben annyira felháborító?!


Kérdezőnek: Nyugi, semmi okod idegeskedni (de könnyű is ezt mondani :D ). Én is mindig idegeskedő típus voltam. Hidd el, elmúlik! Ha elkezdtek beszélgetni, sétálni, vagy bármit is közösen, el fog illanni ez az idegesség, mint ha sose lett volna! Nálam legalábbis mindig így volt. Az magadat, legyél közvetlen! A többi majd jön magától...

2009. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Éa a helyesírásdt tényleg gyakorolni kéne azért.


Jah és 20/F


(előző)

2009. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na még valami: randi előtt bepiálni a legnagyobb baromság, amit elkövethetsz, kortól függetlenül!
2009. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a srác most sokkal jobban izgul nálad, szóval ne fossál
2009. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én sem értem a hozzászólókat.Miért ne randizhatna 13 évesen? Ez a tinédzser kor kezdete és senki egy szóval sem mondta,hogy rögtön az ágyig meg sem állnak. Elmegy moziba vagy beül valahova egy hasonló korúval,mint ő,aki szinétn izgul,ideges és a kézfogás miatt is leveri a víz.De ez így természetes.Nem csak a matekot kell megtanulni,hanem a párkapcsolatokat is.Hogy kell udvarolni,hogy kell az udvarlást fogadni,hogy gondolkodik az ellenkező nem.Milyen jó érzés összebújni valakivel,filmet nézni és esetleg megtudni,hogy milyen az első csók.13-14 évesen ez természetes kiváncsiság,akkor lenne baj,ha nem kezdenének működni a hormonok.Könnyű leszólni,de ti is elkezdtétek valamikor és itt nem a nemi életről van szó,ebben semmi rossz nincs ebben a korban.

A kérdezőnek pedig azt tudom tanácsolni,amit a 20 éves srác,(aki egyébként szimpatikus,hogy megvédett téged)szóval nyugi,ő is izgul,de amint odaértek és találkoztok el fog múlni és minden jön magától.Viselkedj természetesen,mosolyogj sokat! :) Sok sikert!

2009. okt. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne menj el!
2009. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!