Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ész, vagy a kinézet fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ész, vagy a kinézet fontos egy lányban?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy lány vagy fiú, az embereket az eszükért szeretjük. A kapcsolatok titka sok más mellett az is, hogy nem csak a kinézet számít, mert az nem eredményez hosszú együttlétet.
2008. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem a külső a lényeg, hanem s blső:a szív, a lélek és az ész:)
2008. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindenki ezt mondja, hogy a belbecs a fontos egy lányban/fiúban, ez olyan jól hangzik. Pedig ha egy kicsit belegondoltok, az első benyomást külső alapján veszitek..ha láttok pl. egy rémronda lányt/fiút, biztos nem mentek oda hozzá beszélgetni, ismerkedni, pedig lehet, hogy intelligens, kedves, nemes lélek.
2008. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem mind a kettő számít. Sőt ha választanom kéne inkább legyen csinosabb, mint okos. :) Most komolyan, ki az a barom aki egy csúnyácska, de nála okosabb nővel köti össze az életét? :)) abból semmi jó sem sülhet ki.
2008. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ. Ha pl. professzor vagy, és szeretsz filozofálni az élet dolgain, akkor nyilván egy eszesebb, intelligensebb, kultúráltabb hölgy fog közel(ebb) kerülni a szívedhez.

Ha viszont nálad pl. a mellbőség a mérvadó... :))

2008. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Az ember először mindíg beskatulyázza a másikat, tehát az első benyomás és így a külső a fontos, de később, ha megismeri, akkor más az ész. Tehát mindkettő számít lapesetben, ha személyesen talákoztok. De ha pl interneten, akkor egyértelműen az ész dominál, és összességében is azt tudom mondani, hogy az ész fontosabb, mert hiába bámulnak meg a férfiak egy nagyon formás testű lányt, a legtöbbjük nem a potenciális partnert látja benne...
2008. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Mint mások is leírták, az első benyomást a külső alapján szerzi az ember. Viszont hosszabb távon nem árt, ha nem teljesen hülye a csaj, hisz elég nehéz elviselni egy olyan embert, aki a 2x2-n is hosszan elgondolkozik, majd kijelenti, hogy kevés az infó.


De ha egy okos, de nem annyira bombázó csaj sokat van egy sráccal, akkor azért sokadik benyomásra is meg lehet szeretni valakit (én pl. voltam olyan csajba szerelmes, akivel amikor először találkoztunk, tökre nem tetszett, de ahogy beszélgettünk, teljesen beleestem :D)


Szóval szerintem inkább okos, mint szép legyen a lány.

2008. jún. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a külső is fontos, én személy szerint egy csúnya lánnyal nem szívesen jelennék meg sehol, bár egy szép de buta lánnyal sem:), az aranyközéputat kell megtalálni:) Mert szerintem fontos, hogy jól nézzen ki, de el tudjak vele beszélgetni bármiről
2008. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Ez két nézőpontból érdekes kérdés: ha csak aznap éjszakára kell akkor elsősorban a kinézet, bár akkor sem árt ha nem egy hárpia, de ha hosszútávra tervez a másikkal az ember akkor egyértelműen a jellem a fontos, és smerkedni egyébként is olyannal szokás akivel párszor már találkozott azelőtt a másik tehát kb tudja hogy mire számíthat, és persze az érzelmi intelligencia is nagyon fontos valamint a kompromisszumkészség és a problémamegoldási hajlam, mert minden kapcsolatban előfordulnak problémák, de azt nem mindegy mennyi idő alatt tudja a 2 fél elsimítani.

Nálam egyébként a kevés aranyszabály valahogy így hangzik: hosszútávon azzal a lánnyal vagyok szívesen együtt akivel egyenrangú félként értelmesen meg tudom majdnem minden problémámat vitatni, talpraesett, konstruktív, realista és nem az álomvilágnak él, és úgy érzem hogy lelki társ tud lenni, mintha csak a testvérem lenne de ezenfelül persze szerelemből is tudjuk szeretni egymást. Meg persze lehet rá számítani és megbízható, mert ezeket ha rászolgál a másik tőlem is megkapja!

2008. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

En egyutt jartam egy jokepu, nok balvanya pasival par evig...voltak probelmak mert az o maga altal gyartott problemakat nekem kellett megoldani, leven o keptelen volt ra.

Miutan szakitottunk, a baratnom csak annyit mondott, legkozelebb olyan pasit valasszak aki okosabb nallam...

megfogadtam a tanacsat.

A ferjem jokepu es okos is. Szoszerint bekeben elunk, nem unatkozunk, boldogok vagyunk. Sosem gondoltam a tapasztalataim alapjan, hogy ilyen letezik. MAzlista vagyok!!!!

2008. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!