Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Emberek! Adnátok ötleteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek! Adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés
168 cm vagyok, fiú, és 69 kg, sokan mondanak izmosnak, de sajnos testkép zavarom van ezért nagyon vékonynak látom magam, főleg a felkaromat (34 cm :/) és nem tudom növelni, pedig rengeteget edzek. Pedig csomó nem dagadt haveromnak fele ennyi edzéssel ekkora. Kondira lenne pénzem, de időm kevés, étrendkieg.-ekre meg egyéb anyagokra nincs pénzem, a fekvőtámaszokkal és a fegyenckondival viszont alig nő. Kérlek, erre vonatkozóan adjatok tippeket. A másik, hogy emiatt elég félénk voltam, és nem mertem csajozni, a magas barátaimnak bezzeg megy. Nem vagyok csúnya, meg igénytelen se, de valahogy nem megy. Adnátok tippeket, HOGYAN növelhetném az önértékelésemet, és belsőre hogy lehetek jó srác? Köszönöm! 15f

2013. aug. 11. 15:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Írj rám privátban
2013. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
terjeszd azt hogy sok nőd volt már(nyilván ne akkora számot mond amit egy kivénhedt rocksztár is megirigyelne hanem még épphogy hihetőt) a lányok azt szeretik hogyha nagy referenciája van a pasinak2: " hátha ennyi csaj kufircolt már vele akkor nyilván klasz pasi lehet hisz ennyien nyilván nem tévednek"
2013. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Kösz, kipróbálom, csak nehogy lebukjak. De nem szeretnék hazudni.
2013. aug. 11. 15:44
 4/24 A kérdező kommentje:
Amúgy ha megyek az utcán az összes fiút magasabbnak és izmosabbnak látom, még ha nem is azok, pedig 7 éve karatézok, és ezek a fiúk 180 cm felett vannak, és alapból olyan vastagok mint én kemény edzéssel :"(
2013. aug. 11. 16:15
 5/24 anonim ***** válasza:
én 188 vagyok és 67 kiló :SS
2013. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még tanácsok!
2013. aug. 11. 21:18
 7/24 anonim ***** válasza:

Rendes tömegnövelő étrend kell, a lényeg, hogy legyen elég tápanyaga a szervezetednek építkezni. A kiegészítők is ennek a részei, nem pedig helyettesítésre valók.


De ne aggódj, bőven ráérsz még, most vagy abban a korban, hogy megalapozd a jövőd, főleg gondolkodásmódilag. Legyél szorgalmas, okos, tudatos, türelmes, tisztelettudó, ésatöbbi, s akkor nem lesz gond.

2013. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Oks, de milyen módszer van önbizalomnövelésre?
2013. aug. 11. 23:05
 9/24 anonim válasza:
én is önbizalomhiányos voltam 14 éves koromig, aztán adtak tanácsokat hogy miket csináljak (bár én lány vagyok, de szerintem ez fiúknűl is ugyanúgy működni fog): minden reggel mondd magadnak a tükörbe hogy :jól nézek ki:, mosolyogj sokat (akár egy random emberre az utcán), próbálj minnél több emberrel megismerkedni, beszélgetni(és pl. hogyha elpirulsz ha egy lánnyal beszélsz akkor az nem gond,miszerintünk az nagyon aranyos ha egy fiú elpirul :)) és ne hasonlítgasd magad a töbii emberhez! te olyan vagy amilyen. ne érdekeljen a mások véleménye a kinézetedről!
2013. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszi :) amúgy sok emberrel vagyok kapcsolatban, de ők azt hiszik, h rendben az önértékelésem, pedig nem :/ és mondom, nem izmosodok, pedig a sportom és a magasságom miatt muszáj. És aki magasabb, annak sport nélkül akkora a keze pl., mint nekem, több évi edzéssel. Egy alacsony ember nem lehet vékonyka! XD
2013. aug. 12. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!