Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok ötleteket, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok ötleteket, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
A barátom nagyjából készpénznek vesz. Mindig itt vagyok neki, elég jól ismer, tudja hogy oda vagyok érte, és hogy el tudom vele képzelni az egész életem. Viszont ez így nagyon nem jó, mert lankad az érdeklődése irántam. Már nem töri magát, nem úgy, mint a kapcsoltunk elején (nem adtam könnyen magam). Hogyan változtassak ezen? Nem akarom, hogy az érdeklődése tovább lappadjon. Szeretném, ha érezné, hogy elveszíthet, és fontos vagyok. Hogy csináljam?
2013. febr. 25. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
kezdj el ellenkezni
2013. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyújts be petíciót.
2013. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj neki (annyi) sms-t, ne legyél fenn mindig neten. (ha nem éltek együtt). Szervezz másokkal programokat, mesélj más emberi kapcsolataidról neki. Ne legyél annyira bújós.

De azért megjegyzem ne ess át a ló túloldalára mert az megronthatja a kapcsolatot.

2013. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami nem működik akkor szakí...


...nem, tedd az ellenkezőjét annak amit eddig.

2013. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!