Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltam ma randevúzni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam ma randevúzni egy lányal, és ez a helyzet alakult ki amit alul leírok. Vélemény?

Figyelt kérdés

Azt mondja feltűnt neki hogy emgkaartam csókolni meg minden kérdezte miért...Én meg mondtam mert közel voltunk egymáshoz meg oylan volt a helyzet mint régen(voltunk együtt 10 hónapot)...és ... írtam neki hogy ha zavarta akkor bocsiánat.....Ezt mondta rá: "nem, dehogy, egyáltalán nem, csak kiváncsi voltam mért akartad

erról úgyis akarok ma még beszélni" <-- Ezt mire írhatta?


2013. aug. 11. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra h nem akar töled semmit.
2013. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szarban vagy. Úgyis akarok MA még erről beszélni. Akkor beszéljétek meg ha gondolod megbeszélés közben írhatsz Privát üzit. Nevem: Alwaysright így megtalálsz. Lehet h azt mondja h nem akar tőled semmit.
2013. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel visszakozott, amikor bocsánatot kértél, szerintem akár jól is elsülhet a dolog.

Lehet hogy meglepődött, mikor megpróbáltad, de utólag rájött, hogy akarta volna.

Vagy az is lehet, hogy nem akar tőled semmit.

Beszélj vele.

2013. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Frepi voook ***** válasza:

2 lehetőség van.



1.Hagyd békén ezzel.Nem kellesz neki és ne is próbálkozz...

2.Van esélyed és szeretne veled valamit.

2013. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy előzményt kihagytam. Mondtam neki dobd ide a labdát légyszi.. azt mondja, "Tudod mit kell érte adnod".....És én ebből gondoltam a csókot...Aztán..Utána, a csókjelent után még sokszor hozzámbújt ám...Én arra asszociálok, hogy zavarban vot.
2013. aug. 11. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!