Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nekem még az első csókom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem még az első csókom lesz, de a lány már nem is szűz, akkor mindenféleképpen szóljak előre hogy mi a helyzet és hogy béna leszek?

Figyelt kérdés
Csak mert olvasgattam itt, hogy a lányok az első csókból jó eséllyel eldöntik hogy lesz-e folyt. köv. :)
2013. júl. 26. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség...:D szerintem csókold meg és kész,nem kell tudnia,h neked ez az első.
2013. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó de állítólag azt egyből észrevenni, sőt itt a hölgyek olyat is írtak másik kérdésnél hogy ha rosszul csókol a srác akkor akár ott is hagyják emiatt. Azt meg azért nem gondolnám hogy akkora őstehetség vagyok hogy egyből olyan hűdejó leszek. :)
2013. júl. 26. 20:12
 3/5 anonim válasza:
0%
Verd alá a lompost!!
2013. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

teljesen felesleges aggódnod.:) Én az első csókom előtt nagyon izgultam, hogy béna leszek, de egyből ráéreztem. Ez szerintem ösztönös. Csókold meg, és ha tényleg nagyon gáz lesz, akkor mondd el neki, hogy neked ez volt az első. Ha normális, akkor nem fog otthagyni ezért.

16/l

2013. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj emiatt. Egy normális lány nem csinál problémát belőle, sőt tetszhet is neki. ;) Amúgy nem kell elmondani, de ha rákérdez válaszolj őszintén.

17/l

2014. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!