Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tartsam életben magamba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam életben magamban a reményt, a bizakodást, hogy változik majd még a helyzet?

Figyelt kérdés

Huszonéves pasi vagyok, több mint öt éve nem volt barátnőm. Egy időben sokat próbálkoztam, de egyszerűen belefáradtam, hogy mindig csak az elutasítást kapom. Pedig nem nézek ki rosszul, igényes vagyok, van egy sajátos humorom, és elég tág az érdeklődési köröm.. De sosem jön össze semmi.

Már az életkedvemet is elveszi ez, nem érzem magam teljes értékű embernek, úgy érzem, a világ kitaszítottja vagyok, és minden nappal egyre erősödik ez bennem. Már számtalanszor összekapartam magam, de ismét csak az elutasítás, a lerázás, a csalódás jutott. Nem tudom, hogyan törhetnék ki ebből a helyzetből.

Azt ne mondjátok, hogy "foglaljam el magam mással", mert az csak ideig óráig működött, az ember alapvető emocionális szükségletei egy idő után előtérbe tolakszanak, akárhogy próbáljuk elfojtani.


2013. jún. 16. 20:10
 1/4 zoliba' ***** válasza:
volt ilyen időszakom nekem is. 100% h kifelé látszik a belső gyötrődésed,amit főleg a lányok észrevesznek. Egy idő után úgy voltam vele,h sz@rok az egészre,majd lesz vhogy.Aztán elmentünk bulizni és amikor abszolút nem számítottam rá és nem foglalkoztam a csajozással,akkor jött magától. Nem is egyszer. Pedig én nem vagyok egy szépség...
2013. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De 5 év, érted.. Nem tudok már elvonatkoztatni, másra koncentrálni, lesz*rni meg főleg nem, mert számomra a legnagyobb öröm, amit az élet adhat, az, ha együtt lehetek valakivel, akit akarok, és aki akar engem, akivel boldoggá tehetjük egymást, és minden nappal egyre jobban rettegek, hogy sosem fogom már átélni ezt, és az egész életem szürkén, reménytelenül, és magamat gyűlölve telik el.
2013. jún. 16. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak öt! Én 23-nál tartok. :-D Nekem az ad erőt, hogy látom mennyire felszínesek a nők. Két év és meglesz a diplomám. A Dr. és a fehér köpeny pedig remélem meghozza a sikert. Ha lelkitársam nem is, de dugópajtim talán lesz.
2013. jún. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zoliba' ***** válasza:
dugópajti.. :) na ezt felpontoztam.
2013. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!