Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elso tali lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elso tali lehet nallam? Vagy inkabb valahol mashol talalkozzunk? (lany)

Figyelt kérdés
Megbizok benne csak, nem tudom, mit szolna hozza, ha azt mondanam, hogy jojjon fel hozzam.
2009. okt. 27. 13:42
 1/5 anonim válasza:
Szerény véleményem szerint jobb,ha első alkalommal nem nálad,hanem valahol máshol taliztok.
2009. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
máshol legyen. a kapcsolatok elején az a lényeg hogy minél több helyre menjetek és minél több közös élményt szerezzetek mert ezek idővel úgyis elmaradnak és ezek az élmények alapozzák meg magát a kapcsolatot és az érzelmeket. bőven lesz időtök még otthon lenni, de ha már hazamentetek akkor többet lesztek ott mint máshol... meg szerintem első randinak nagyon korai ez, miért vállalnád magadra ezt a terhet amikor még nem is biztos hogy tovább fog tartani 2 hétnél, egy közömbös helyen is találkozhattok.
2009. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a szülők otthon vannak, menjetek máshova. Ha halljátok, hogy mozognak a konyhába, akkor a szex döcögősebb lesz.
2009. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andrewka ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy.

14-5 évesen szerintem elég gáz és félreérthető. Bár ha csak dugni akarsz egy jót akkor jó megoldás. Pénzt, időt spóroltok.

2x évesen szerintem már annyira nem gáz. Egy kávé, koktél, tea stb mellett jókat lehet beszélgetni. Persze csak ha már ismeritek egymást korábbról.

2009. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem azt akarod hogy első randin megkúrjon akkor ne ajánlgasd h. nálatok legyetek, mert egyből könnyűvérünek fog tartani azt meg nem szeretik a pasik. És ha ezt felajánlod akkor a srácnak nem az fog eszébe jutni hogy dvd-tek majd, hanem szex-szex-szex. Bár azt nem írtad hogy te mit akarsz.
2009. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!