Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért nem közelednek hozzám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem közelednek hozzám a pasik mert nem vagyok kedves?

Figyelt kérdés
Én nagyon zárkózott típus vagyok, kb mindig komoly (pedig nem, mert szeretek hülyülni, nevetni, poénkodni) de idő kell ahhoz hogy nyílt legyek egy idegennel pl nem tudok beszélgetni. A barátnőm meg egy olyannal is akit akkor lát először simán elbeszélget, ezért is minden pasi őt akarja. Milyennek kellene lennem?
2013. aug. 12. 23:44
 1/6 anonim válasza:
perverznek!:)_Ő
2013. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyél nyitottabb az emberek felé.
2013. aug. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor baszhatom, mi? :DDDD
2013. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ettől még nem gondolja senki hogy nem vagy kedves csak zárkózottabb, meg nehezebb is egy iylen lányt megismerni azért próbálkoznak inkább a barátnődnél
2013. aug. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatlak megtörni? :D
2013. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne én nem bírom a jópofi csajokat annyira.
2013. aug. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!