Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hogy tettétek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy tettétek túl magatokat az elutasításon? Hogy még csak szexre sem kelletek?

Figyelt kérdés

Volt egy randim pár hete és sajnos nagyon rosszul sült el.

Facebook-on már beszélgettünk elég sokat, akkor úgy tűnt minden rendben, és én a személyes találkozót sem éreztem rossznak, holott a pasi se külsőre se belsőre nem jött be, de ettől függetlenül mivel szeretek idegenekkel beszélgetni, gondoltam adok egy esélyt.

A pasinak a képeim alapján nagyon bejöttem, állandóan dicsért stb.

Aztán a találkozón gyakorlatilag lekoptatott, de csúnyán, "megy a buszom, fáradt vagyok" szöveggel. Még csetelés alatt szóba került, hogy szex legyen, mert egyikünk sem akar most kapcsolatot...

És akkor bumm, lerázott, még csak szexre sem kellettem neki. Ez nekem nem miatta szar mert annyira bejött volna, hanem az egóm miatt, de kegyetlenül. Azóta nagyon mély depresszióba estem, semmihez sincs kedvem, minden értelmetlen.

nem értem igazából mi történt, ha belsőleg nem is voltunk egy hullámhosszon, hogyhogy a külsőm nem jött be, mikor látott vagy 50 képet rólam?!?!?! Ez egy nőnek szerintem a legeslegrosszabb... hogy még szexre se kell.

nem tartom magam rondának, a környezetemben folyamatosan kapom a bókokat, visszajelzéseket, pl. az ominózus tali után mikor sétáltam haza, megállított egy srác és azt mondta csak azt akarja mondani, hogy nagyon csinos vagyok...

a pasi se volt egy álompasi, mármint akivel taliztam, sőőőőt, ha bejöttem volna neki, se feküdtem volna le vele, de így aztán teljes sokk volt a dolog.

most nagyon undorítónak látom magam. nem az érdekel hogy nem jöttem be neki, hanem hogy még szexre se és aza legrosszabb.


lányok volt már hasonló elutasításotok? hogy lendültetek túl rajta???? lehet ezúton újra önbizalmam??? tudok ezúton a csalódástól való félelem nélkül újra pasit keresni??? :(


2013. aug. 13. 10:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
Neked inkább az fájt hogy nem akart szexelni veled ugye az a baj a netes barátságokkal hogy nem tudjuk ki igazából az ember stb... túl lehet tenni magad rajta és szerintem ne figyelj rá csak szórakozott veled
2013. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

Szexről beszélsz vele meg minden..de nem feküdtél volna le vele??

Remélem sokáig emészted magad hogy NEM KELLESZ még szexre sem xD

2013. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Na mostmár valamennyire átérzed a fiúk dolgát mikor ehhez hasonló történik velük vagy 50x.


Lehet önbizalmad , úgy hogy tojsz rá és keresel egy rendes csávót magad mellé

2013. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
sok a szánalmas vesztes, aki egyszerűen inkább otthon tesped a tv előtt és veri, mint időt szánna egy nagyszerű nőre. lusták. örülj, hogy nem leráznod kellett rohadt nehezen, nem zaklatott, nem molesztált... hogy nem kellett hozzáérned, hogy nem kell később megbánnod, hogy jóég, odaadtam magam egy ilyen pasinak két szép szóért (nem sértésből, csak lesarkítottam a dolgokat)... sz*rd le, keress másikat, jobbat, simán össze fog jönni, ismeretlenül is gondolom, hogy gyönyörű vagy. és egy nőt az tesz gyönyörűvé, hogy boldog. csípd ki magad, fogd meg a barátnőd kezét, és irány az éjszaka ;)
2013. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Te jó ég!! Ilyenen nem kellene ennyire kiakadni! Ez egy ember. Lehet kicsit bukó is. Nem tetszhetsz mindenkinek! Nem depressziózhatsz be emiatt, hogy nem tetszel mindenkinek!!! Nuyodjál már le! Nincs semmi jobb dolgod? Hát akkor legyen.....

Amúgy meg neked se jött be a srác, akkor miért akartál szexelni vele? :D


IGEN, lehet ezentúl újra ömbizalmad, feltéve hogy nem egy ember véleménye határozza meg az életed!

2013. aug. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
énis jártam így... de hidd el, a megoldás az, hogy kinézel valakit, aki mégjobban tetszik külsőre és rámászol. Máris megnő újra az egód :D
2013. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez az abszolút értelmetlen kérdések közé tartozik, hiába írtál le egy valóságos kisregényt. Nem is tetszett neked, nem is akartál tőle semmit, sőt azt is bevallod, hogy még szexet sem, akkor meg minek ez a látványos szenvedés?

Szerintem inkább az a megalázó, ha nem akar járni veled, de azért megd*gna. Amiben te benne se lettél volna.

Most őszintén, ha ő akart volna valamit, de mivel nem tetszett, és te utasítod vissza, az mennyivel jobb? A végeredmény ugyanaz. Durva, hogy egynéhány lány milyen felsőbbrendűnek tartja magát a fiúkhoz képest.


Na ne gondold azt, hogy bántani akarlak. Valószínűleg könnyen találsz magadnak pasit, vagy kapcsolatra, vagy szexre.

2013. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerencsére nincsenek ilyen problémáim mert nem vagyok csúnya és hülye pi..a
2013. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Fura. Az is lehet, hogy kisebbségi komplexusa volt hozzádképest, pl . sokan megnéztek az utcán randi közbe, te ezt nem figyelted, de őt ez meglehetősen zavarta. Frusztrált volt.


A másik része meg lehet van valami problémája alul és nem is menne neki a szex, én egy ilyen esettel találkoztam már, ott ez volt a probléma. megpróbáltuk, de nem ment. Ezen az egy eseten kívül pedig csak olyan utasított vissza ez is csak egyszer volt, akivel a mai napig jóba vagyok és nem szeretett volna kihasználni, mert az ismerkedésből egy jó ismeretség lett.

Az a verzión elgondolkozhatsz, lehet tapasztalatlan volt a fiú, merevedési zavarok stb....

2013. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

igen, csúnya vagyok és hülye pi, ez aztán a hasznos válasz!

igen és még sokáig fogom emészteni.


nem értitek.

igen, nekem sem jött be a gyerek. de ha 100 képet látott rólam és el volt ájulva, akkor a valóságban miért csapta arcul az univerzum, mikor se nem vagyok kövérebb, se nem vagyok más, mint a képeimen??????

nem hiszem el, hogy létezik olyan nő, akinek ez nem esne rosszul, gyakorlatilag lekoptatott, megalázott.

2013. aug. 13. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!