Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hogy tettétek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy tettétek túl magatokat az elutasításon? Hogy még csak szexre sem kelletek?

Figyelt kérdés

Volt egy randim pár hete és sajnos nagyon rosszul sült el.

Facebook-on már beszélgettünk elég sokat, akkor úgy tűnt minden rendben, és én a személyes találkozót sem éreztem rossznak, holott a pasi se külsőre se belsőre nem jött be, de ettől függetlenül mivel szeretek idegenekkel beszélgetni, gondoltam adok egy esélyt.

A pasinak a képeim alapján nagyon bejöttem, állandóan dicsért stb.

Aztán a találkozón gyakorlatilag lekoptatott, de csúnyán, "megy a buszom, fáradt vagyok" szöveggel. Még csetelés alatt szóba került, hogy szex legyen, mert egyikünk sem akar most kapcsolatot...

És akkor bumm, lerázott, még csak szexre sem kellettem neki. Ez nekem nem miatta szar mert annyira bejött volna, hanem az egóm miatt, de kegyetlenül. Azóta nagyon mély depresszióba estem, semmihez sincs kedvem, minden értelmetlen.

nem értem igazából mi történt, ha belsőleg nem is voltunk egy hullámhosszon, hogyhogy a külsőm nem jött be, mikor látott vagy 50 képet rólam?!?!?! Ez egy nőnek szerintem a legeslegrosszabb... hogy még szexre se kell.

nem tartom magam rondának, a környezetemben folyamatosan kapom a bókokat, visszajelzéseket, pl. az ominózus tali után mikor sétáltam haza, megállított egy srác és azt mondta csak azt akarja mondani, hogy nagyon csinos vagyok...

a pasi se volt egy álompasi, mármint akivel taliztam, sőőőőt, ha bejöttem volna neki, se feküdtem volna le vele, de így aztán teljes sokk volt a dolog.

most nagyon undorítónak látom magam. nem az érdekel hogy nem jöttem be neki, hanem hogy még szexre se és aza legrosszabb.


lányok volt már hasonló elutasításotok? hogy lendültetek túl rajta???? lehet ezúton újra önbizalmam??? tudok ezúton a csalódástól való félelem nélkül újra pasit keresni??? :(


2013. aug. 13. 10:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nem és nem tartom magam fensőbbrendűbbnek és tudom, hogy akármelyik buszjáratom nálam 50x szebb lányok fordulnak meg.

az hogy én utasítom vissza annyival lett volna jobb, hogy nem aláz meg engem.

én már a cset közbe közöltem vele, hogy nekem kell a kémai, a vonzalom, még csak ahhoz is, hogy megérintsem a kisujjammal,ha nincs akkor csókolom. erre ő meg azt mondta hogy neki nem kell se kémia se semmi a szexhez...

és itt a sokk, tehát magyarul a testem sem volt elég kívánatos vagy mit tudom én.


lehet, hogy beijedt, én is gondoltam erre, de ez elég abszurd gondolat.

2013. aug. 13. 10:46
 12/15 anonim ***** válasza:

"én már a cset közbe közöltem vele, hogy nekem kell a kémai, a vonzalom, még csak ahhoz is, hogy megérintsem a kisujjammal,ha nincs akkor csókolom. erre ő meg azt mondta hogy neki nem kell se kémia se semmi a szexhez.."

Neki nem kell és tiszteletben tartotta, hogy neked igen. Meg sem próbált leteperni, mert egyszer már kijelentetted, hogy neked kell az a kis plusz hozzá (mint a legtöbb nőnek) és úgy érezte ez nincs meg.

2013. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
-.- Hülye vagy. Nem tetszettél. Kész. Lépj tovább. Ne rinyálj. Vannak ennél 100000000000000000000000x nagyobb tragédiák. Foglald el magad mással.
2013. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Íme a gyik történetének legszánalmasabb kérdése.


Kemény az élet! (Y)

2013. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
az volt a baj h nem volt eléggé berúgva...
2013. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!