Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferfiak miert AKARNAK gyereket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak miert AKARNAK gyereket?

Figyelt kérdés

Mig mi nok vagyunk ra tiszta szivbol egy bizonyos ido utan, nalunk ez osztonos..addig a ferfi mit erez? mert a ferfiak tobbnyire nem akarnak gyereket, de aztan vagy meggyozik ot, vgay a tarsadalom elvarja es igent mond. De a ferfi akarhat gyereket osztonosen?? vagyik ra? hogyan?

HA akar akkor miert akar gyereket?


2011. dec. 4. 14:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
a csáládi miat :D
2011. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
30%

Mi is vágyunk rá, csak nem olyan intenzíven, mint a nők, mert mi még elvileg 60-70 évesen is nemzhetünk gyermeket. Nincs kapuzárási pánik.

És hogy miért? Mert ez az élet rendje. Tovább akarom örökíteni a tudásomat, az értékredemet, aminek nagy részét én is a szüleimtől kaptam. Továbbá rohadtul unatkoznék 30 éves korom fölött gyerek nélkül :-) kell az időtöltés.

Továbbá ha biológiai megközelítésből nézzük, az az élőlény, aki nem nemz utódot, nem több a bolygón, mint kaja..... kiszelektálódó szemét.

2011. dec. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség h többnyire nem akarnak gyereket.

ne nézz annyi idióta filmet mert a valóságban nem úgy mennek a dolgok.


persze mondjuk egy 20 éves fiú nem akar akkor nem jelenti h 5-6-10 év múlva se fogja akarni.

2011. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%

Én férfi vagyok, de soha nem akarok gyereket.


Kár, hogy nincs sok olyan nő, aki szintén nem akar gyereket.

2011. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
54%
Én nekem fontos a család és majd akarok gyerekeket, akiket nevelek és tanítok. Fontos nekem hogy valaki tovább vigye azt amit én hiszek, még ha nem is fognak egy az egyben példaképként kezelni valamennyire adott lesz a neveltetésükből a jellemük. Meg nekem sose volt apám, és szeretnék ezért apa lenne hogy a gyerekeimnek ott lehessek majd, sőt lehet még örökbe is akarok fogadni. Bár én a kisebbséget képezem ebben a kérdésben szerintem.
2011. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én annyira idős még nem vagyok, csak 26 éves, de eddig mindenesetre nem jutottam el abba az állapotba, hogy akarnék gyereket. Mondjuk egyébként se lenne miből és hol felnevelni, úgyhogy ez nem is lehet kérdés egyelőre. De nem bánkódom emiatt, mert szerencsére nem is vágyom rá egyelőre.


26/F

2011. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
63%

én is akarok,de miután kitomboltam magam,ugy 25 éves koromban.



17/f

2011. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, te még elég fiatal lehetsz ha feltetted ezt a kérdést... Kb. ugyanazt érezhetjük mint a nők mikor meglátunk egy aranyos gyereket :) Meg talán felnőttség kérdése is. Én is örülnék ha nemsokára lehetne, csak ehhez nagyon nehéz egy megfelelő hölgyet találni. 27/f
2011. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
64%

nekem is eszembe jutott már hogy lesz egy lányom oszt elhülyülök vele stb. én 3at akarok majd 30 év felett. Addig kockulás, gyúrás, csajozás-tanulása, sport, és (sajnos) tanulás

F18

2011. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

A nők közül sem akarnak sokan gyereket. Én sok ilyen nőt ismerek. Viszont rengeteg gyerekmániás férfit.

Én sem akarok gyereket mindenképpen, ha úgy alakul hogy nem lesz, akkor nem lesz. Van bőven.

2011. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!