Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy pasi akit kb másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akit kb másfél hónapja ismertem meg és msn-en mindig tök jót beszélünk. Már olyan szinten vagyunk hogy érzem h bejövök neki. Lehet valami köztünk?

Figyelt kérdés
Meg már volt is nálunk mert megmutatott valamit.Akkor is tök jól elvoltunk. Én szeretném ha elhívna randizni, de nem tudom hogy hogy vezessem rá. Szerintetek mit tegyek?
2009. okt. 28. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem lehet köztetek simán vmi kapcsolat :) én is a neten ismertem meg a barátomat és lassan már egy éve együtt vagyunk. hát ha nem kezdeményez akkor tedd meg te az elsö lépést. kérdezd meg h nincs e kedve összefutni veled. ebben még semmi nincs nyugodtan elhivhatod :) sok sikert
2009. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg beszéld meg vele hogy mit érzel. Tudom hogy ez soha senkinek nem jutna eszébe, de hát ezért vagyunk mi itt hogy gondolkodjunk helyetted.
2009. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!