Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap lesz randim. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz randim. Hogy tüntessem el a lábamról a hatalmas folt zúzódást?

Figyelt kérdés
Elég csúnyán néz ki,2 napja estem,azóta ilyen,és elég nagy területen. Nem mondanám hogy fáj,csak csúnya. És elég meleg lesz hozzá holnap,h hosszúnadrágba menjek,úgyhogy jó lenne,ha tudnátok valamit tanácsolni,hogyan tüntessem el,vagy legalább enyhítsem a "csúnyaságát". :D Köszi
2013. aug. 16. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem fogod tudni egyik napról a másikra enyhíteni. Szerintem egy kis borogatás vagy ha van vmi krém akkor az használ. Ha nagyon zavar akkor menj hosszúnadrágba. De szerintem meg fogja érteni, ha rövidbe mész mert ugye meleg van :) és a lábad miatt nem fogja azt mondani hogy akkor többet ne találkozzatok. :) Remélem segítettem:)
2013. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell eltüntetni. Mondd, hogy durván szereted
2013. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonime válasza:
Nem tudom hogy a lábadon pontosan hol van de vehetsz fel hosszabb szoknyát is vagy ha olyan helyen van egy csini harisnyát.Esetleg próbálkozz korrektorral ha jó fajta bármit eltüntet és nem baj ha most az egyszer nem arcon használod!
2013. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Flexagil krém a legjobb a zúzúdásokra (feketenadálytő kivonat), de idő kell, míg felszívódik a véraláfutás.
2013. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!