Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol lehet találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet találkozni még manapság olyan rendes, átlagos lányokkal?

Figyelt kérdés
Nem várnám el, hogy mindenki szemében ő egy csodaszép nő legyen, csak nekem tetsszen, értse meg, hogy nem minden tökéletes, nem kaphat meg mindent és nekem is vannak hibáim, amiken nem tudok javítani.
2013. aug. 19. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek vagy nem akarnak kapcsolatot vagy már foglaltak, én is keresem őket már egy ideje:/
2013. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen lány van. Csodaszépben is. A külső nem függ össze azzal, hogy valaki milyen személyiség. Csak az ilyen rendes lányok rendes pasit szeretnének, igen, van egy mérce. Nem lóvé, nem kinézet, hanem belső értékek. Ha valóban tudnád szeretni, akkor lazán esélyes vagy ilyen lányoknál.
2013. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

illuziókat hiába hajszolsz:)

vedd tudomásul ilyen nincs

2013. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
# 2-vel ellentétben kétlem, hogy vannak ilyen lányok. 99%-nál előbb vagy utóbb mindig kiborul a bili és megkergülnek. Akkor aztán nem érdekli őket, hogy kin gázolnak át.
2013. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Normalis lanyok nincsenek, vagy mar legalabb 5 eve komoly kapcsolatban vannak...
2013. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"99%-nál előbb vagy utóbb mindig kiborul a bili és megkergülnek."


Pont ez történt a rendesnek, normálisnak tűnő volt barátaimmal. Megkergültek.

Nem nemtől függnek a dolgok, nehéz ebben a világban őszinte, normális, valóban jószívű emberre lelni, legyen az nő vagy férfi.

Remélem, hogy szerencséd lesz, kérdező. Kitartás!

2013. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindenhol ilyenek vannak. Más kérdés h nem tetszik nekik a pofád.
2013. aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
15:38 : Ez sajnos nem teljesen igaz.
2013. aug. 19. 15:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam járni Debrecenbe csajozni. Tapasztalom, hogy a rendes lányok valóban foglaltak már.
2013. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!