Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy 25 éves öcsém, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 25 éves öcsém, aki átlagos kinézetű, kedves, odaadó, jólelkű és nem önző, ennek ellenére sok "kedves" női honfitársam elutasítja, mert az öcsem "bűn ronda"! Minek csak a jóképű, TÖKÉLETES KÜLSEJŰ pasikat részesítitek előnyben? 29/N

Figyelt kérdés

Őszinte választ kérek tőletek!

Miért kell ezt csinálni?

Miért nem adtok az átlagos, "bűn ronda" kinézetű pasiknak egy lehetőséget a párkapcsolatra?

Miért vagytok ennyire válogatósok?



2013. aug. 12. 15:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy apám szokta mondani:

A nők megtehetik, mert náluk van a punci.

2013. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%
Akkor ápolgasd te, ha ennyire érdekel.
2013. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 ASOT ***** válasza:
100%
Valahogy úgy érzem, hogy a kérdező, az maga a 25 éves öcsike...ha tévednék akkor az a 29 éves értelmes érett nővérkéje személyesen segítsen és ápolgassa a lelkét.
2013. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

"Ápolgatom" is, ahogy mondod!

Hogy lehettek ennyire szívtelenek?

Nézzetek már a lelketekbe, kik vagytok ti valójában!

Magatokat tartjátok OKOSOKNAK, KEDVESEKNEK, akik annyira szépek, hogy bárkit megkaphattok?

Ne ti háborodjatok már fel ezen!

Jogosan vagyok felháborodva miattatok!

Tisztelet a kivételnek!

2013. aug. 12. 15:12
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Persze majd egy felnőtt férfit a nővére fog megvédeni, pláne itt a gyk-n...


2. Miért ne válogathatna bárki? Te nem válogattad ki a sok közül a barátodat? Vagy épp az első jött menttel leálltál akinek tetszettél? Ugye, hogy nem...

2013. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy elvileg ő is nő. Vagyis nagyjából tisztában kellene lennie a dolgokkal. Gyenge próbálkozás.
2013. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Tanuljátok meg, a külső csak egy esztétikai dolog!

Nem a külső alapján kell megítélni egy illetőt!

Teszem fel, ha ti "ronda" kinézetűek lennétek, nektek jól esne, ha mindenki hangosan a pofátokba röhögne úgy, hogy mindenki hallja, hogy "milyen ronda az a pasi", vagy "milyen ronda az a csaj!"?

Nektek jól esne?

Őszintén!

2013. aug. 12. 15:43
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, mindent elkövetnék, hogy ne legyek ronda. Na erre mit lépsz?
2013. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 ASOT ***** válasza:
Egyébként most nagyon szomorú vagy?
2013. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem válaszoltál kérdésemre (5# - te leálltál az első pasival akinek tetszettél?).


Én 26 éves vagyok. Tisztában vagyok az önképemmel. De van önbizalmam, ami sokat segít. Nem vagyok tökéletes, mégsem rinyálok, és ennek ellenére sosem voltam barátnő nélkül csak akkor amikor nem akartam. Ehhez kell egy bizonyos kisugárzás. Ami ugyan nem tanulható, de fejleszthető, a már említett önbizalom által. És a normális csajok se nem válogatósak, se nem bunkók (viszont ők sem állnak le olyannal akik nem tetszenek nekik). A pláza cirkálók már annál inkább. Na ők válogatnak és bunkók is tudnak lenni, de ha nem szuper tökéletes a srác akkor nem náluk kéne próbálkozni... Talán azon az oldalon is vannak fejbéli problémák nem?!

2013. aug. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!