Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha sok negativ tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha sok negativ tapasztalatotok van a pasiktól, hasonlóvá váltok ti is?

Figyelt kérdés

Lányok, ha sok negativ tapasztalatotok van a pasiktól, hasonlóvá váltok ti is?


Például ismertem egy lányt, akinek sok, rövid kapcsolata volt valamiért, mindig dobták. Megjegyzem, mindig link pasikat fogott ki. Most megint összejött egy ilyennel, aki nem keresi, aztán másik héten egy másikkal láttam kézenfogva. Megkérdeztem, azt mondta, hogy most senkije sincs, és a jelenlegi csak félreérti a helyzetet, és hogy vele is ezt csinálták, ő komolyan gondolta az elsővel, és ő is komoly kapcsolatot keres - és ezen a ponton majdnem elsirta magát.


Bár én nem értek egyet, hogy akkor neki is ilyennek kellene lennie.


2013. aug. 21. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyasmi. Ha egy lányt sokszor átb'sznak, annak kemény nyoma marad, a sok lelki sérülés. Ő most vagy eszeveszetten keresi a viszonzott szerelmet, vagy csak játszik.
2013. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14-22 évs korok körül ált. a pasik csak a farkuk után mennek sajnos :( És még ők mondják mennyi a ribi, mikor miattuk lett a legtöbbje az, mert nem képesek normális kapcsolatra a fiúk...
2013. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnálom :S most én futottam ilyenbe, és próbálom a lányból a legtöbbet kihozni, ámbár ha van barátja, nem tudok mit csinálni...
2013. aug. 21. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!