Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt mondhatom búcsúzáskor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mondhatom búcsúzáskor? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok. Van egy fiú, akivel már a 3. randim lesz nemsokára, de még nem volt bátorsága megcsókolni, pedig egyértelmű, hogy bejövök neki. Szerintetek az nagyon gáz lenne, ha búcsúzásnál megkérdezném, hogy "nem akarsz megcsókolni?"
2013. aug. 21. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem kérdezném meg, de az én vagyok. Ha gáznak érzed gáz, ha nem, nem.
2013. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább adj egy puszit neki, hátha felbátorodik
2013. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem mondanám ezt... Ez olyan, mintha tőle elvárnád, de te magad nem akarnád megtenni. Szerintem nagyon furcsa lenne.


Ha rám hallgatsz, inkább ne.

2013. aug. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, bár én magabiztos vagyok, nem kéne mondanod., de mondom, nekem bejönne, ha megkérdeznék.
2013. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nem gáznak mondanám, inkább illúziórombolónak, magamból kiindulva valószínűleg zavarba jönne\elszégyellné magát, hogy kvázi "fel kell szólítanod", hogy megtegye. Ha szeretnéd a csókot, te is kezdeményezhetsz :) Ráadásul szerintem nem is kell a végéig várni, ha jól halad a randi, akkor már közben is akad olyan pillanat, amikor érzed, hogy itt az idő.
2013. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. aug. 21. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!