Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az interneten történő ismerkedésekről azon belül a társkeresésről illetve a szexpartner keresésről?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sztem a társkereséssel nincs baj...a szexpartner keresése undorító
2009. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lány vagy?
2009. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Netem sztem max csak ismerkedni "szabad", hát ha szerencséd van akkor kifogsz esetleg egy társat is, na de szexpartnert, na neeeeeeeeeeeee......
2009. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Engem nem vonz,egyik se. És én F 17vagyok. Erre felé kevés a jó nő,netben nem bízok meg (meg valahogy cikinek érzem) Szóval úgy döntöttem hogy nem kell barátnő.Lehetne,de az vagy kihasznál,vagy megcsal. Az olyan meg nem kell. Most nekem nehogy regéljen valaki hogy milyen válogatós vagyok,csak ezt a 2-t nem szeretem na meg ha hülyének néznek.
2009. okt. 30. 09:05
 5/11 anonim válasza:
A fene tudja!Van akinek bejön ,van akinek nem.A személyes találkozás dönti el.Persze, nem az első alkalommal.Akkor még mindkét fél a szép és jó oldalát mutatja!Később aztán szépen kijönnek a bibik!:)
2009. nov. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szia! Én az interneten jöttem össze a párommal és már 3 éve vagyunk együtt,esküvőre készülődünk:) De vannak rossz tapasztalataim is, úgyhogy óvatosnak kell lenni, de nem reménytelen:)
2009. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat aki küldött egy sms-t egy tök ismeretlen számra és valós volt a szám és össze is jöttek lett 2 gyerek meg aztán csúnya szakítás a vége!

Mert mi van akkor ha nem tetszik az már gáz!

2009. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én myvipen már összejöttem pár csajszival, egyiknek se amiatt lett vége hogy neten jöttünk össze... :)

szóval myvip, iwiw és hajrá.

ott látsz képeket is, személyes adatokat...

2009. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én egy társkereső oldalon ismertem meg a pasimat és már 8 hónapja együtt vagyunk :)

A pasim többségével neten ismerkedtem meg.

Szal hajrá ;)

2009. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én nem szeretem... ha neten írnak, h randiznának velem, mindig nemet mondok, mert nekem eddig tiszta csalódás + kudarc volt a netes ismerkedés... :S
2009. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!