Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok egy hostess csajszit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok egy hostess csajszit mivel lehet levenni a lábáról? Lányok ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 20:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A hostes egy munka, miért munka alapján akarsz lányt választani? Miért nem kinézet, érdeklődés, kölcsönös szimpátia alapján.


Számomra a hostes az olyan mint az állatkertben a majom.

Szép meg jó, de gyakorlatilag elérhetetlen, vagy úgy se ér annyit amennyibe kerülne.


Ott a szórakozóhelyen, vagy tescoban szolgáljon ki azt mehet az anyjába.


Ne tévesszen meg a kedvessége, ez a munkája. Mint egy prostinak...


Inkább az okos, aranyos lányokat szeretem...

2009. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Például azért akarok mert a hostessek között sok helyes lány van:)


Köszi

2009. okt. 30. 23:15
 13/17 anonim ***** válasza:
hát, például engem nem nagyon érint meg a dolog, ha épp hostess munka közben próbálnak felszedni, hiszen (nem egóból de tényleg így van) rengetegen próbálkoznak minden alkalommal. úgyhogy ha személyesen már nem ismered szerintem felejtsd el:D
2009. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

pff ez nem jó:S


Azért köszi.

2009. nov. 1. 21:15
 15/17 anonim ***** válasza:
Attól mert valaki hostess még nem kúra! Egyszerűen csak annyi a lényege, hogy egész jól lehet vele keresni, a mellett még ugya olyan lányok, egyetemre járnak(már aki) és nem hülyék! De valamiből meg kell élni, ki mit választ, ennyi!
2009. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Sziasztok! Én is egy hostess-csajszi vagyok, és azt üzenem neked, kedves Kérdező, hogy egyáltalán semmi különleges dologra nincs szükség ahhoz, hogy meghódíts egy hostesst. Az, hogy mi lenézőek, nagyképűek, pénzéhesek, k*rvák vagyunk ugyanolyan feltételezés, mint az, hogy aki ilyeneket állít, felszínes, nagyszájú, modortalan bunkó. (Általában) nem a munkájuk teszi az embereket olyanná, amilyenek. Az pedig, hogy nem foglalkozunk a nyomulós pasikkal, egyrészt azért van, mert sok munkaadó ezt megköveteli. Másrészt pedig nem a fecserészésért fizetnek minket. Azt javaslom, próbálkozz inkább munkaidőn kívül a csajnál vagy ha ez megoldhatatlan, akkor legyél nagyon kedves, UDVARIAS (tehát nem az a tipikus undorító kiábrándító fazon) és add meg neki a számodat. Ha meggyőzted, úgyis felhív.
2010. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!


Sajnos már nem aktuális, mert kb 1 éve láttam a leányzót utoljára:(


Azért köszi!

2010. szept. 7. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!