Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a második randit is szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a második randit is szeretné a lány, megpróbálna bármi áron időt szakítani rá? Furán érzem magam nagyon

Figyelt kérdés

ha kérdezné valaki: 21F-20L

visszajött nyaralásból, én már megkérdeztem előtte tőle hogy mit szólna majd utána egy második randihoz, mondta oké. Most megint megkérdeztem nyaralás után, mondta hogy majd jövőhéten talán, mert még kettőnek megigérte hogy találkozik vele.. - de én már mikor bejelentkeztem hozzá ez így nem igazság

nem olyan mintha csak tologatná? nemet nem mondott a második randira, de olyan hülyének érzem magam mintha csak játszana velem


2013. aug. 23. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi de sztem valszeg nem lesz belőle semmi :$$ Ha már mással is találkozgat az azt jelenti hogy igazán fogtad meg :(
2013. aug. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"bejelentkeztem hozzá" - régen baj ez már :D
2013. aug. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

O.o

Mi a francnak akarod,ha ő közben még másik 2 pasival találkozik?

2013. aug. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak terhes.
2013. aug. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
barátnőkkel találkozik
2013. aug. 23. 00:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez ennyi azt hiszem a lány részéről.
2013. aug. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Összezavarodtam, te vagy a lány? [más kontextusban elég hülyén nézne ki ez a kérdés btw]
2013. aug. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Háát akkor sem nagyon érdeklődik irántad :X

Ha engem megfog egy pasi alig várom hogy újra lássam XD

2013. aug. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!