Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szeresen belém egy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fodor.akos991 kérdése:

Hogyan szeresen belém egy lány?

Figyelt kérdés
14 vagyok és hát kb. 2 éve szeretem és szerintem kedvel engem de hogy bírom elérni azt hogy belémszeressen?
2013. aug. 22. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Győzd le a hétfejű sárkányt!
2013. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat, sajnos erre azt tudom mondani, hogy sehogy. Egy lanynak vagy bejossz elsore es rogton, vagy soha. Keresgeljel masfele.
2013. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet teljesen az előzővel. Példaként: a szüleim 8 évig egy suliba jártak általánosban, aztán 18 évesen apa háromszor próbálta randira hívni, de csak utána sikerült, mert anyát addig egyáltalán nem érdekelte. Most pedig több mint 20 éve együtt vannak, nincsenek veszekedések, és tényleg látszik, hogy szeretik egymást.


15 éves lányként azt tanácsolnám neked, hogy próbálj egy közös pontot keresni, és ne úgy hozd fel a témát, hogy magadról kezdesz el dumálni, mert akkor nagy valószínűséggel elég furin fog rád nézni, hogy ezzel most mit akarsz :)

Próbálj neki segíteni, de ne ugráld körül akkor, amikor tök egyértelmű, hogy például eléri a virágot az ablakpárkányban :)

Mosolyogj rá, ez nagyon fontos!

Ne próbálj túlságosan felvágni, mert néha talán imponáló lehet, hogyha jóformán hülyét csinálsz magadból miatta, viszont egy idő után nagyképűként fog elkönyvelni (valószínűleg).

És elmesélném egy saját tapasztalatomat is :) Van egy osztálytársam, akivel beszélgettünk néha, de semmi komoly nem volt, különösebben még csak nem is bíyrtam. Aztán nyáron volt egy tábor, ahol el kezdtünk beszélgetni az elmúlt éveinkről, aztán minden szóba jött... szülők, rosszakarók, barátok, stb, és olyan őszintén beszélgettünk, ahogy én fiúval még soha :) Ezek után telószámo cseréltünk, smseztünk, és folyton egymás társaságát kerestük :) Mások tapasztalatai alapján is elég sokszor így alakul ki valami komolyabb :)

Sok sikert, remélem, valamit tudtam segíteni! :)

2013. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!