Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most fogok először találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogok először találkozni a lánnyal, (1 évvel idősebb csajról van szó), mi lesz ha kínos csend lesz? Fiuk, lányok, bajtársak jöhet néhány tarsoly kérdés/téma :-) 16/F?

Figyelt kérdés
Mint mondtam a csaj 1 évvel idősebb ezért kicsit ideges vagyok. A baj az hogy neten már 1 hónapja dumálunk így az alap dolgokat már tudjuk egymásról. Elég ideges vagyok, ha kimerül a téma mit tegyek? Tippek kellennek viselkedésről, reakciók kiszűréséből, mennyi pénzt vigyek magammal stb. :-/ elôre is kösz! :-)
2013. aug. 27. 17:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ha nem kötözködnék, nem is én lennék ;D

Amúgy nem tud túl komolytalan lenni, mert minden lány imád nevetni, nincs annál jobb hangulatoldó módszer

2013. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mi a vihar az az szvsz??? :D
2013. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Uraim, békét! :D

Mindkettőtök tanácsát köszönöm és megfogadom, de az igazság az, hogy a randi már megvolt és két óra hosszú volt és a csaj sem koptatott le :D Még maradt volna, csak kellet hazamennie.

Persze semmi extra nem történt, beszélgettünk, puszit adtunk elején végén is. Nagyon nem akart boltba menni, vagy enni valamit, fagyihoz meg már késő volt, így költekezni sem kellet.

A téma megvolt, bár voltam ilyen 1-2 perces szünetek. De azért kellemes volt, bár nem tudom mennyire ébresztettem mély érzelmeket a csajban.

De ez már más téma, a kérésemre jöttetek és ha ti valaha feltesztek kérdést, csak írjatok ide, vagy privátot és én magam is válaszolok!

Persze mostmár jöhetnek a tippek a 2. randihoz! :D

2013. aug. 27. 22:04
 14/24 anonim ***** válasza:
szvsz: szerény véleményem szerint
2013. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Na, jó, hogy jól sült el... és lesz második randi, megbeszéltétek? :)

Azt gondolom, hogy óvszert még ne vigyél :D

2013. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem "uraim" ugyanis szerintem a 87-es kolléga nő :D
2013. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Zsír! Gratulálok, akkor jöhet a Kérdező srác VS Tini buxa második menet :DD


Am miket tudtál meg róla?

2013. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
kikérem magamnak... Csak próbáltam visszaemlékezni a 16 éves romantikus énemre... méghogy nő. meg vagyok sértve ! :D
2013. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Hoppsza xD

Túl jól sikerült az a romantikus visszaemlékezés ;DD xD

2013. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Nos következő randit nem beszéltünk meg, de a csaj mondta, hogy facen írjak rá este, tehát nem hívnám veszettnek az ügyet, de túlságosan elbizakodott sem vagyok :D

De tervezem, hogy elhívom máskor is, csak mostmár akkor váltani kell, mert ismerkedni könnyű utána már kicsit komplikáltabb :D

2013. aug. 27. 23:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!