Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most fogok először találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogok először találkozni a lánnyal, (1 évvel idősebb csajról van szó), mi lesz ha kínos csend lesz? Fiuk, lányok, bajtársak jöhet néhány tarsoly kérdés/téma :-) 16/F?

Figyelt kérdés
Mint mondtam a csaj 1 évvel idősebb ezért kicsit ideges vagyok. A baj az hogy neten már 1 hónapja dumálunk így az alap dolgokat már tudjuk egymásról. Elég ideges vagyok, ha kimerül a téma mit tegyek? Tippek kellennek viselkedésről, reakciók kiszűréséből, mennyi pénzt vigyek magammal stb. :-/ elôre is kösz! :-)
2013. aug. 27. 17:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ismerkedni könnyű????!!!! XD ÖCSÉM HA AZ OLYAN KÚRVA EGYSZERŰ, AKKOR MIT VESZŐDÜNK MÁR ITT VELED ÓRÁK ÓTA XD

Azt mondja könnyű xD az eszem megáll xDD

2013. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

arc az van, jah :D Pofám leszakad :D

Épp, hogy azt nem kérdezted meg,hogy mit vegyél fel, hogy meghódítsd :D

viccet félretéve, az első randiig eljutni, illetve az első randin túljutni általában már egész jó fegyvertény.

ha megfutamodsz, sosem jutsz el a nagy lépésig.


De akkor írj is rá!

2013. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Bocsássatok meg ellentmondásaimért, nem kívántak megsérteni titeket! :-)

De nem egoizmus vezette klaviatúrámat, hanem átgondolatlanság.

Szóval megismerni egy lányt az könnyű, tehát a randiig eljutni, mert akkor még van sok alap téma, de a jó benyomáshoz meg ezekhez nincs tapasztalatom, ezért kértem nálamnál bölcsebb emberek véleményét. :-)

2013. aug. 28. 01:02
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
ha asztalnál ültök csend esetére kezd el simogatni a combját vagy ilyesmi kicsid izgasd fel!
2013. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!