Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vadasparkban önkénteskedek és...

Bannala18 kérdése:

Vadasparkban önkénteskedek és tetszik ott egy lány csak nem tudom, hogyan tudjam meg a nevét Tudnátok mondani tippeket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
esetleg odamehetnél bemutatkozni, és valószínűleg majd ő is hasonlóan tesz
2013. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj oda és kérdezd meg?
2013. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
ha nem teszel semmit nem fogod megtudni a legegyszerűbb: oda mész : szia,hogy hívnak? és tádáááá megmondja,olyan nehéz ez őszintén ? nem bírom az ilyen nyomorék életképtelen "pasikat"
2013. júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha nem te kérdezed meg, csak kideríted később a nevével se nagyon fogsz tudni mit kezdeni

mert hát ha ő nem ismer (mert soha nem beszéltetek), nem jelölheted be csak úgy és nem fog veled ott megismerkedni

szóval menj oda, beszélgess vele (pl a munkájáról) majd kérdezd meg a nevét

ha szimpi vagy neki, megmondja és később is fog veled beszélni

2013. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 LeftBehind ***** válasza:
3. Hát téged se azért szeretnek,mert olyan kedves vagy....
2013. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5. én kedves vagyok azzal aki megérdemli, de ez a nyomorék aki ennyire nem képes magától és még ide is kiírja ... szánalom.
2013. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
JA és ha nekem tetszik valaki teszek érte,hogy megtudjam én is tetszem-e neki ennyire egyszerű nem tudom mit kell ezen túlbonyolítani meg taktikázni,hogy megtudja a nevét.
2013. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 LeftBehind ***** válasza:
6. Más szóval kedves vagy azokkal,akik megfelelnek az elvárásaidnak. Ezt nem kedvességnek hívják,hanem számító gondolkodásnak. Nálam már ott elbuktál,hogy egy férfi életerősségét a csajozási képességeiből szűröd le.
2013. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
kérdezd meg... ha máshonnan tudod meg, és rögtön úgy köszönsz. hogy szia Szilvi (for example), akkor megijed, hogy honnan tudtad meg a nevét, és olyan pontokkal kezdesz, hogy: valószínűleg perverz, nem őszinte, önbizalom hiányos... főleg akkor, ha elolvasta ezt a posztodat a gyk-n
2013. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 14. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!