Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon parázok az első randitó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon parázok az első randitól. Komoly segítséget kaphatnék, mert ez nekem nagyon fontos.!?

Figyelt kérdés

Mit csináljak ha hirtelen lekap?

Mit csináljak ha beáll a kínos csönd?

Ha nem tudom mit vegyek fel?

Stb... Segítség!!



2013. aug. 21. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

34 vagyok, szoval mar regen tul az elso randin. Igy en azt mondom neked,h probalj megnyugodni, de tenyleg, fogd fel ugy a dolgot, mint ha nem lenne tetje (mert egyebkent nincs is:)).

Hidd el, azert hivott el, mert tetszel neki, add onmagad, legfyel kedves, mosolygos, termeszetes. Hagyd, h sodorjon az ar! :)

Persze, okosan! :)

Ruhat pedig olyat vegyel fel, amiben jol erzed magad, valoszinuleg mar ugy is ismeri a stilusodat.

2013. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj!! Minden rendben lesz :) Biztos nagyon jól fogjátok érezni magatokat!


Mit csinálj, ha hirtelen lekap? Hát ahogy érzed... Azzal sincs baj, ha azt mondod, hogy neked ez még korai, és elhajolsz. Ha érezteted vele, hogy érdekel téged, akkor nem az lesz egy következő randi akadálya, ha egyből az első alkalommal nem csókolóztok.


A kínos csönd beállta első randin nem túl jó jel. Még alig ismeritek egymást! Annyi dolgot lehet kérdezni! Találjatok minél több közös dolgot kettőtökben!


Ami pedig a ruhát illeti: valami kényelmes, csini ruhát válassz! Egy kis nyári ruha jó lehet. Ne legyen túl kihívó. A cipő is figyelj, hogy valami kényelmeset válassz!


Érezzétek nagyon jól magatokat :)

2013. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak úgy lekap én pofon vágnám, nem engedélyt kell kérni, de jeleket adni és kapni igen!


Ha beáll a kínos csönd kérdezd arról, hogy mi érdekli, film zene koncert általános dolgok... Ezek úgyis hozzák magukkal a többi témát...


Ruhát, olyat vegyél fel ami már bejáratott kényelmes és tudod, hogy jól áll és kiemel rajtad ezt azt ami szép! Ne feszengj azon, hogy hogy nézhetsz ki és hogy kényelmetlen!

2013. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha váratlanul ér, hajolj el nyugodtan. Az első csóknak legyen előzménye, hosszasan mélyen egymás szemébe nézés, homlok összetámasztása, vagy valami ilyesmi. Nem csak úgy bele a világba. Ahogy előttem már írták, vannak jelek, hogy ő szeretné, és arra is, hogy te pedig fogadod a csókját.


Ha kínos lesz a csönd, az nem túl biztató, de ha gondolod találj ki előre kérdéseket.


Azon túl, amit már elmondtak, hogy olyan legyen, amiben biztosan kényelmesen érzed magad és bejáratott, valami olyat vegyél fel, ami nem túl szélsőséges. Szóval ne vonja el a figyelmet rólad, a személyiségedre legyen kíváncsi, ne a melled nézegesse pl. De azért olyan legyen, amilyen stílust amúgy is hordasz, mert ha jól sikerül a randi, úgyis fog még látni. :)

Vagy pl, nem tudom, hány éves vagy, de vannak fiatalok, akik egy bizonyos korban a hormonváltozások miatt izzadósak lesznek, ők olyat vegyenek fel, amiről tudják, hogy nem látszik rajta meg semmi, mert az izgulás nem tesz jót az izzadás ellen. :)

2013. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen mindenkinek.:)
2013. aug. 21. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!