Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire üres szavak ezek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire üres szavak ezek, mint pl. , hogy majd dumálunk, majd találkozunk, majd beszélünk stb?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem üres szavak, de attól függ h ki mondja..
2013. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindíg helyzettől függ!
2013. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha én mondom, akkor nem üres szavak. Ha egy kamugép, akkor azok.
2013. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak annyit mondanak: Majd dumálunk... Nekem ez kb. olyan, hogy hát, jó, majd valamikor 1-2 hét, hónap múlva, vagy soha.
2013. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd,majd,majd...nem hangzik jól.
2013. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ezt rendszeresen használom. Pl ma nem érek rá, akkor azt mondom a havernak, hogy: Majd beszélünk.
2013. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
eléggé. Jól jellemzi magát szavak nélkül is az ilyen illető, aki ezt használja.
2013. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen arra kiváló, hogy rögtön be tudod a helyére rakni a másikat, hogy kb milyen ember lehet emberileg.
2013. aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért szerintem helyzetfüggő. Múltkor egy barátom kísért vissza a buszhoz, ami pont jött, úgyhogy rohantam, hogy elérjem, és közben odakiáltottam neki, hogy majd még beszélünk.

Azóta beszéltünk is... Nem feltétlenül lerázás. Bár ez egy több éves barátság, itt más a helyzet.

2013. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdező nem arra gondol, hogy a legjobb haverod azt mondja, hogy majd beszélünk, akkor az kamu-e?

Hanem, ha pl egy srác egy lánynak. Tényleg attól függ, hogy ki mondja. Nekem mondták már sokszor sokan, (pasik). Általában lehet tudni, hogy most komolyan gondolja-e vagy csak üres szavak.

Egyik srác akivel együtt voltam párszor, a nyáron futottam vele össze, beszéltünk 2 mondatot, majd elköszöntem ő meg mondta, hogy majd beszélünk. Azóta is keres..:)

2013. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!