Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na most mi van? :D 2 (teljes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr.Kütyü kérdése:

Na most mi van? :D 2 (teljes, kirakott verzió)

Figyelt kérdés

Na, szóval 15 éves fiú vagyok, és ezzal az a baj, hogy a lány 17. DE nagyon jól kijövünk, neki még nem volt pasija. A lányt egy 20 fős szinte egy családként működő csoportból ismerem, utóbbi évekbe, sokkal jobban kijövünk, utolsó évben, voltak romantikus pillanataink. A lány bevallota, hogy nagyon kedvel, mert az egyetlen olyan pasi vagyok akivel ennyire jól kijön, (tudunk megállásnélkül olyanokon beszélni, amin ő más pasikkal nem tudna, mert el hülyéskedné).

Kedvenc hobbink a futás, én bólolgatok, tudasítom, hogy én is úgy érzek iránta mint ő irántam. Van közös érdeklődésünk, nevetgélünk, mondta, hogy azt is szereti bennem, hogy elmélkedős típus vagyok. Én nem mertem randira hívi, több okból:

-Egy családként ismerjük a csoportot, mit szólnálnak a szülei, hogy egy fiatalabb pasival jön össze

-Nagyon jó barát, félek el is veszíthetem, ha nem jön össze, vagy ő nem is akarja amit én (én többet akarok mint barátság)

-Közeli rokonom is hajt rá, és ő idősebb.


A minap elhívott engem pestet megmutatni kettesben(budai vagyok, nem ismerem pestet és ezt tudja). erre vettem az adást, mondtam, hogy akkor én budát mutatom meg, mert ő nem ismeri azt.


Kérdések:

-most randira hívott?

-merjek lépni?



2013. aug. 31. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
ha akarsz valamit a csajtól lépj. ha nem akkro ne. ennyi.
2013. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kösz, hogy kiraktad!


Továbbra is azt tudom mondani, hogy hajts a lány kegyeiért... Ezek alapján tutira összeilletek. A többieket pedig sz..d le, itt most csak ti vagytok.

2013. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen randira hívott és igen merj lépni mert szerintem egyértelművé tette hogy ő is többet akar barátságnál :)
2013. szept. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!