Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik, hogy kérdzem meg hogy tetszek neki mert semmilyen olyan dolga nincs mint pl:facebook twiter ask-ahol megtudnám kérdezni?

Figyelt kérdés
tegnap elött ismertem meg nem bezzéltünk még de én az első pillanatba amikor megláttam azt mondtam hogy jaj de helyes.és ma nem akart kijönni és én utána mentem és oda jött és azt mondta szia xy vagyok és megakart ölelni de én hátréb léptem mert megijedtem ,hogyan tudasam veled hogy nekem tetszik? ://
2013. szept. 4. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szája, füle van?
2013. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csak facebookon lehet neki elmondani? Ne légy gyáva, mond meg neki.
2013. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.ezt hogy érted? :ooo

2.hát ilyen téren az vagyok.:// és akk álljak elé és mondjam ,hogy bejösz nekem? :oo omg erre nem vagyok képes.:(( miért vagyok ilyen gyáva.:(

2013. szept. 4. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!