Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18 év feletti fiú csókolózhat-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év feletti fiú csókolózhat-e egy 12 éves lánnyal, aki koránál érettebbnek néz ki?

Figyelt kérdés
Valaki mondja már meg, hogy van ez a dolog. Szabad a csók meg az ölelés vagy sem a törvény szerint?

2013. szept. 4. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
gáz... inkább ne...
2013. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szabad
2013. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Most lett valami új törvény, szóval ha beleegyezik megb*szhatod.
2013. szept. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad.

Csak 18év alattinak 12év felettivel

Vagy

14 év felettinek bármilyen korúval.

2013. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
74%
Szerintem itt a csók témában nincsen szabály! Ha meg akarod csókolni akkor tedd de én a helyedben nem tenném mert egyrészt az anyja mit szól másrészt meg ha én 12 éves lennék és egy 18 éves pasi megcsókolna.... most már engedném mert 15 vagyok és az olyan korú srácokat szeretem de egy 12 éves lány??? Arcra puszi mehet, de nyelves francia csókot szerintem hanyagold.... még rossz híred lesz!
2013. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Törvény nem tiltja, de attól még pedofil vagy, ha megteszed. Most komolyan, annyira ronda vagy, hogy a saját korosztályodban nem találsz magadnak párt, és ahelyett a kislányokat szédíted. Gondolj arra, hogy ő még gyermek. Neki még minden fontosabb mint a csókolózás.

Egyébként az anyáddal is csókolózhatsz, mert a törvény nem tiltja. Sőt, meg is szoptathatod.

2013. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen...:D
2013. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg is dughatod
2013. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedo maci akcióba lendült!
2013. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a lány is benne van akkor igen, de szerintem éretlen, s elmenne a híretek jó rendesen.... s te leszel a pedomaci.
2013. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!